Kui su eesmärk on säästa rohkem raha, siis väldi krediiditooteid, kuna need ei tee muud, kui napsavad su rahakotist iga kuu oma osa

Rosin huvid: armastab siiralt, loodab peagi armuda, Ei talu silmakirjalikkust, trumbiks on avatus ja sarmikus, Armastus annab jõudu olla edukas, ei käiks samaaegselt mitme mehega kohtamas.

Erik Orgu – elu ilma dieedita

. Ära karda konsulteerida spetsialistidega – registreeri end näiteks laenunõustamisele või pea plaani finantsnõustajaga, kes aitab sul selgeks teha, kas suure investeeringu tegemine on mõistlik. M üks on tore maakeelne sõna. Etümoloogiasõnastik annab selle päritolu üle mõtisklemiseks mitu vihjet. Ühest küljest on väike kühmuke müks. Laenufirmaga tuleks sellises olukorras võtta ühendust kohe samal päeval, kui said teada, et sul ei ole enam tööd.

Rosin, Sõprus, Flirt, Suhted,

. Kui su eesmärk on säästa rohkem raha, siis väldi krediiditooteid, kuna need ei tee muud, kui napsavad su rahakotist iga kuu oma osa.

on mõeldud dementsussündroomiga elavatele inimestele ja nende lähedastele. Siit leiad teavet nii haiguse kohta kui ka praktilisi nõuandeid. Tuleb ette olukordi, kus töötaja ja tööandja omavaheliste suhete reguleerimise kohta tekib küsimusi. Kui ei oska ise päris täpselt olukorda lahendada, tasub küsida spetsialisti käest.

K?ik petitsioonid -

Märkused