Kui soovid, et su sõber elaks võimalikult kaua ja täisväärtuslikult, tuleb arvestada toidule kuluva summaga

Ja vahel on kõige parem olla rääkimata. Iseloomult tagasihoidlik, vaikne, perekeskne inimene. Muud ma peale sõiduoskuse õppimise ei soovi. Oma sõbrast peaksid jääma vaoshoitumaks, sest eesmärk on teda esile tõsta.Paarimehe tähtsaim ülesanne on olla tutvustaja. Tahaksin siit leida haritud, intelligentset ja tagasihoidlikku inimest, kellega on võimalik rääkida paljust, kuid kindlasti mitte kõigest, seda vahel veiniklaasi taga, vahel lõkketule ääres, vahel. Mul on soe süda ja huumorimeel, ma ei suitseta, ei liialda alkoholiga. Ära reklaami vaid oma sõpra – esitle ka ennastKui sa soovid, et su sõber tunduks naisele äge, siis pead ka ise huvitav olema. Kui saad mind aidata, saada palun kiri mulle postkasti ja lisa ka väike enesetutvustus. Sa ei tohi kindlasti olla purjus, sest  peab oskama ruumis toimuvat jälgida ning tundeid analüüsida. Kui soovid, et su sõber elaks võimalikult kaua ja täisväärtuslikult, tuleb arvestada toidule kuluva summaga. Meeldiks kindel ja pikemaajaline suhe. Garanteerin absoluutse diskreetsuse. Olen nõus ka tasuma, sest päris ilma loomulikult keegi vist ei aitaks, aga loodan, et tasu oleks väiksem, kui autokoolis lisatunde võttes. Peaksid olema rahulik ja piisavalt hea õpetaja, julgema võtta selle riski. Sinu töö on sõbra kiitmine, kuid sellega ei tohi liiale minna. Sooviks saada tuttavaks, suhelda ja vaadata mis saab. Meesterahvaga esialgu suhtlemise eesmärgil Saame sõpradeks. Olen ilus, sale, sportlik ja haritud. Sooviksin tutvuda ausa ja vaba meesterahvaga. Mul ei ole tuttavat, kes saaks mind aidata vms. Mulle on oluline, et sa oskad teist inimest austada ja hinnata. Põhjus, miks lisan enda kuulutuse, on ehk natuke teistmoodi, kuid sellegipoolest mulle väga-väga oluline. Mees võiks olla normaalsel materiaalsel järjel. Sa ei tohiks hirmu tunda ruumis ringi liikumise ega inimestega vestlemise üle. on see kutt, kes avab sõbrale metafoorilisi uksi.Kui sõber on naisega jutule saanud, ning sina jääd vestlusest välja, pead vabandama ning eemale liikuma.

Olen vormikam neiu, kuid armas ja südamlik ning pea alati rõõmus. Toetust ei tuleks võtta kui almust, vaid kui tugipunkti, mis aitab raskest ajast üle. Ei sobi mees, kes tarbib tihti kangemat alkoholi, on aktivist, pidutseja ja seikleja Vastan üksnes pildiga kontakteerujatele. Üheöösuhteid ja sponsorlust vms ei otsi. Eelarvest üle minemine ei tähenda, et kogu eelarvestamine tuleks nurka visata – selle asemel otsi viise, kuidas asjad siiski kontrolli all hoida. Kui sa tunned, et oled valmis ühte üksikema aitama, millest võib ka midagi ilusat ehk tulla, siis helista. Toimetuleku laen, laen 6500 €.

- leia sekspartner kohe

.

Lõikelilled - Mileedi: Lillekulleriga lillede saatmine üle.

. Vastutasuks soovin korralikku materiaalset toetust. Vabal ajal meeldib väga teatris ja kontserditel käia, kino külastada, jalutada, looduses viibida, raamatuid lugeda. Kuid sinagi pead olema vanast suhtest vaba, haritud ja pikemat kasvu. Ole hea ja loe, ehk saad mind aidata täiesti tavalise asjaga. Hea kosjasobitaja võiks olla nähtamatu niiditõmbaja. Neiule on see roheliseks tuleks, kui ta näeb, et su paarimehel on taktitundeline sõber. Vastutasuks vaid korralik toetus

Märkused