Kui sõiduk on lepingu sõlmimise jaoks läbinud Maanteeametis omanikuvahetuse, tuleb sõlmida uus liikluspoliis

Kiirlaene kasutatakse ettenägematute olukordade tekkel, kui on tõesti vaja kiiresti raha ning peate võtma laenu, et leida probleemist väljapääs. Samuti on lisavarustusena kindlustatud õnnetusjuhtumi riski vastu sõiduki külge kinnitatud jalgrattad. Lisavarustuseks loetakse muuhulgas sõidukis asuvad või sõidukile kinnitatud turvahällid, katuseraamid, suusaboksid. Maaklerlepingu tingimustega saab tutvuda siin. * Sõiduki valmistajatehase poolt paigaldatud lisavarustus on kindlustatud ilma lisamakse ja hüvitispiirita. Esmamüügi järgselt paigaldatud lisavarustuse hüvitispiir on eurot. Kui sul on rahalisi raskuseid, ei tohiks sa võlausaldajaid vältida, vaid just vastupidi – peaksid neid teavitama probleemidest. Sõidukil on kehtiv liikluskindlustuse kaitse. Kui sõiduk on lepingu sõlmimise jaoks läbinud Maanteeametis omanikuvahetuse, tuleb sõlmida uus liikluspoliis. Varaseim võimalik uue kaitse alguskuupäev: Sõidukil puudub kehtiv tehnoülevaatus või on sõiduki registrikanne peatatud.

Pakkumise aadress: Jaga Pakettide võrdlus Et paketi valimine oleks sulle kergem, oleme koostanud tabeli pakettide võrdlustega.

KIHNU VEETEED

. Kui sõiduk on lepingu sõlmimise jaoks läbinud Maanteeametis omanikuvahetuse, tuleb sõlmida uus liikluspoliis.

auto24 liising sõiduki soetamiseks -

. Liiklusõnnetus, loodusõnnetus, vargus, tuli, vandalism, ärandamine ja röövimine. Kuidas kirjutada avansi taotlus vabas vormis, auto pandi laenud. Kas vajad raha kiiresti?. Lisavarustuse hüvitispiiri on võimalik lisamakse eest suurendada. Esmamüügi järgselt paigaldatud lisavarustuse hüvitispiir eurot. Juhime Teie tähelepanu asjaolule, et juhul, kui ülaltoodud andmed ei vasta tegelikkusele, ei ole käesolev kindlustuspakkumuste kokkuvõte kehtiv.

Liikluskindlustus

. Kasutusotstarve Alguskuupäev Uus otsing Arvuta Lisakaitsed          Käesolev kindlustuspakkumuste kokkuvõte on koostatud ülaltoodud andmete alusel lähtuvalt Teie kindlustushuvist.

Märkused