Kui sääste on kogunenud aja jooksul juba võrdlemisi palju, siis on ahvatlev sääste kasutada

Kliendikontol oleva summa saad kanda tagasi oma arveldusarvele, millelt tegid Inbankile algse hoiusemakse. Kui sääste on kogunenud aja jooksul juba võrdlemisi palju, siis on ahvatlev sääste kasutada. Rohkem infot leiad hoiuseintresside tulumaksustamise lehelt. Pärast avalduse täitmist ja lepingu sõlmimist tee valitud hoiusumma ulatuses ülekanne Inbanki kontole, kasutades hoiuse viitenumbrit, mille leiad lepingust. Paindlik hoius annab võimaluse hoiustatud raha paindlikumalt kasutada. Ennetähtaegse katkestamise puhul ei maksa Inbank hoiuperioodi eest intressi. Kui soovid hoiusumma kätte saada varem, on Inbankil õigus küsida ennetähtaegse väljamaksmise tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale.

Hoiused - Inbank - Pankadest parim hoiuseintress

. Samuti uuri, kas oleks võimalik osasid asju laenata sõpradelt ja tuttavatelt või osta kasutatud asjade kauplustest. Paindliku hoiuse puhul saab aga esialgselt hoiustatud summat nii suurendada kui ka vähendada. Soovides külastada Omniva kontorit, vali enda jaoks sobivaim Omniva kontori asukoht siin. Esitatud intressimäärad kehtivad hoiustele, mille intressimakse toimub hoiuperioodi lõpus. Näiteks, valides perioodiks aasta ning automaatse pikenemise, pikeneb hoius pärast aastast perioodi veel üheks aastaks. Avalduse täitmisel saad valida sobiva hoiusesumma ning -perioodi. Kliendikonto ei ole arvelduskonto ning sellelt ei saa sooritada makseid. Oma kliendikonto seisu ning hoiuselepingu lõppemise tähtaja kontrollimiseks logi sisse Inbanki internetipanka. Täpsemat teavet hoiuste tagamise kohta saab Tagatisfondi veebilehelt ja Tagatisfondi seadusest. Selleks tuleb koos isikut tõendava dokumendiga külastada Sinu poolt valitud Omniva või Inbanki kontorit.

Eraldi teavitust hoiuse lõppemise kohta Inbank ei saada. Seega on hoiuse automaatsel pikendamisel võimalik teenida tavapärasest hinnakirjast kõrgemat intressi.. Tähtajaline hoius sobib kasutamiseks hästi, kui tead, et raha kindlal ajal vaja pole. See tähendab, et pärast valitud perioodi lõppu pikeneb hoiuse kehtivus automaatselt sama perioodi võrra. Sellised hirmud võivad paraku olla reaalsed. Kliendikontole saad raha kanda, kasutades hoiuselepingus olevat Inbanki arveldusarve numbrit ning Sinu personaalset kliendikonto viitenumbrit. Kui sääste on kogunenud aja jooksul juba võrdlemisi palju, siis on ahvatlev sääste kasutada. Hoiuse automaatset pikenemist on võimaliku määrata ning ka tühistada hiljemalt konkreetse hoiuse lõppemisele eelneval päeval. Compensa

Märkused