Kui sa tunned, et sa ei taha olla kellelegi midagi võlgu, võid alati leppida sõbra või pereliikmega kokku, et võtad raha vastu kui laenu, mille tagastad siis, kui ettevõte saab hoogu sisse

Vahest on inimestel mugav olla oma mugavusetsoonis ka siis, kui toimuvad ebameeldivused. Kui sa tunned, et sa ei taha olla kellelegi midagi võlgu, võid alati leppida sõbra või pereliikmega kokku, et võtad raha vastu kui laenu, mille tagastad siis, kui ettevõte saab hoogu sisse. See kehtib eriti just näiteks interneti-, telefoni- ja televisioonipaketi puhul, mis võivad olla üllatuslikult kõrge hinnaga, kui võrdled oma pakette teiste pakkujatega. Alles siis esita järgmine küsimus. Teejuhtide muutus tuleb väärikalt üle elada. Näiteks Sa soovid, et ingel ilmuks isiklikult Sinu silmade ette, nagu ilusatel piltidel, mida Sa oled näinud ja Sa pole valmis saama vastuseid teisiti. Usalda Kõrgemaid jõudusid, kui Sa oled loovutanud probleemide lahendamise inglitele ja teejuhtidele, siis lase kontroll lahti, Sinu kõrgemad aspektid näevad kõike ja teevad kõik Sinu hüvanguks.

Kastanimaja - Kui sa tunned, et sul ei ole enda jaoks.

. Ära unusta küsimust, mille oled esitanud, vastus tuleb siis, kui inglid leiavad selleks õige momendi. Sinu eelmised teeejuhid on Sulle õpetanud kõike planeeritut ja nad on lahkunud, et nende asemele saaksid tulla uued teejuhid kõrgematest tasemetest. Sellistel perioodidel toimub teejuhtide vahetus, vahest kestab see mõni päev, teinekord mõni nädal, harva aastaid. Sa usud, et astraalne maailm eksisteerib, kuid kahtled selles, kas vastused tulevad sealt ning arvad, et need on Sinu enda fantaasia. Inimesed ei ole valmis midagi muutma, sest arvavad, et selleks on vaja palju jõudu ja tegutsemist. Mõtted keerlevad Su peas ning Sa pidevalt mõtled ja analüüsid kõike ja kui Sa sellele lisaks veel muretsed ning üritad kõike kontrollida, siis on võimatu kuulda oma Hinge häält ja inglite vastuseid. Sa võid palju teada, kuid mõtteid ja teadmisi on palju ning väga keeruline on valida midagi sobivat konkreetses situatsioonis. Teejuhid üritavad aktiivselt anda märku, erinevate võimalustega, nii kaua, kui inimesel tekib julgus ausalt vaadata tekkinud situatsiooni. Tegele loominguga, mis on otsekanal suhtlemiseks oma Hingega. Ole järjepidev, esialgu esita vaid üks küsimus korraga ja veendu, et vastus tuli. Kui Sa keskendud sellele, et Sa ei usu ja kahtled, siis saad seda Ka vastu. See juhtub tavaliselt meiega siis, kui oleme oma vaimse arengu alguses ehk Sa tahad saada reaalset tõestust, et inglid ikka eksisteerivad. Selleks, et Sinu suhtlemine muutuks tugevaks sidemeks, ole tähelepanelik, kuid samas ka lõdvestunud, et mõista vastust.

ME VÕIDAME DRAFTI, MIND EI KOTI!! - FIFA 19

. Hoia sisemist tasakaalu, see on tähtis tingimus, kui Sa oled läbikukkumise piiril ja hüsteerilises seisundis, siis side Kõrgemate Jõududega peatub.

Eelvaade! Minikursus veebis: Bännerite, plakatite ja fotode disain

. See tähendab seda, et hetkel Sinu kõrval ei ole kedagi, kuid see tähendab ka seda, et oled astunud arengu uuele tasemele. is required to view this site. Kui Sa oled varem tundnud Kõrgemate Jõudude toetust ning oled saanud vastuseid ja praegu tunned, et Sa oled üksi ja sinu kutsetele ei vastata, siis see tähendab, et oled hetkel oma „hinge öös“.

Sekretär

. Jälgi antud nõuandeid ja kõik saab korda. Õpi olema kohalolus, maanda ennast, mediteeri, siis on parem kuulda oma Hinge häält. Tihti inimesed saboteerivad inglite vastuseid, kuna oma hinge sügavuses nad tegelikult kardavad kuulda inglite häält või siis nad ootavad vastuseid, mis neid rahuldaksid ja oleksid nende jaoks mugavad ning nad ei taha leppida teistsuguste vastustega. Sellisel juhul ei ole võimalik teejuhti kuulda, sest äkki see nõuab oma elu muutmist. Määra kindlaks ajavahemik, millal Sa tahad saada vastust inglitelt. Seljuhul on Sinu mõistus liiga aktiivne

Märkused