Kui sa oled üks neist, kes elab kannatamatult järgmise palgapäeva ootuses ning peab peos sente

See on tore, sest siis on mul õpetaja, kes on eeskujuks kõige intiimsemate probleemide avamisel. Kui sa oled üks neist, kes elab kannatamatult järgmise palgapäeva ootuses ning peab peos sente. Kui sa kord oled samastanud ennast armastusega, siis ta vaatab sulle vastu iga hetk ja kõikjalt. Olen rännakul oma kodutalus, koos metsa ja jõega, oma pere ja lemmikloomadega – hetkel koos Sinuga. Alla tulles näed detaile, puudusi. Oma olemuselt oleme kõik üks, ainult avaldume erinevates vormides. Alustada projektiga, mille kõik surnuks kuulutavad. Sa oled küll avatud ja nähtav tervele maailmale, kuid vaid Sinuni jõuab sosin, mida Su kõrgem mina soovib Sulle ütelda. Sellega ei tohiks üle pingutada. Rahus saad sa üheks oma ja kogu maailma põhiolemuse, ARMASTUSEGA. Sellises seisus õnnestuvad kõik asjad.

Kas Sina oled üks neist, kes võib kaotada peagi töö.

. Suhte alguses on üsna loomulik see, et inimesed käituvad mõnevõrra sarnaselt. Kui oleme lahus, oleme haiged ja pinges. Sa käivitad selle kõikjal enda ümber. Copyright © Ekspress Meedia AS. Anna endale aega teda kaine pilguga vaadata ja märka ka tema vigu. Rahu Sinus tekitab koha, kus neil on võimalus end sisse seada. Sma laenud, SMS laenu firma loomine. Kui tal huvi pole, siis seda kahjuks lämmatava tagaajamisega tekitada ei saa.Viga nr. Sa oled valmis mõne neist omaks võtma. Ära unusta oma vanu sõpru ja tegevusi. Kui oled oma jõu seeläbi tagasi saanud on vaja elada oma unistuste elu. Mõtle, kas sa oled valmis nende vigadega pikemas perspektiivis leppima. Kui oled kirja pannud kõik fikseeritud igakuised väljaminekud nagu üür, transpordikulud ja muu selline, määra kindlaks nö päevaraha ehk summa,. Sa saad oma eluga edasi minna. Hea lugeja, leidsime Sinu arvutist pahavara Kontrolli oma veebilehitseja lisasid või pöördu abi saamiseks IT-spetsialisti poole. Nautida lumesadu ja päikeseloojangut, tunda rõõmu bussi peale jooksmisest, nautida külma nina otsas. Öö on leidnud meid mõnel metsalagendikul täiskuult nõu küsimas. Te otsite ühiseid huvisid, kasutate samu väljendeid, imiteerite teineteise käeviipeid ja miimikat. Põhjuseid tuleb otsida ei kuskilt mujalt kui oma igakuisest eelarvest. Me ei loo ise oma elu, vaid liigume mööda kellegi teise rööpaid. Kas oleme armastuses kui oleme õnnelikud lihtsate asjade üle, mis panevad meie elu särama.

"Issand, ma olen üks NEIST emadest!" - DELFI Naistekas

. Juua piisavalt vett ja toituda tervislikult. Kinni jäämine detailidesse. Tähtis on rahunemine ja vaikus eneses. Kõige sagedamini oleme TEEL iseennast otsimas kahekesi inimesega, kes tunneb, et udusse kadunud teeotsa on mõistlikum koos jahtida.

Olin rahus, olin harmoonias, olin armastuses. Neil hetkedel juhatatakse Sulle kätte TEEots mida Sa ise udus ei ole märganud. Hetk kus pidev kiirustamine, soov enesele ja teistele midagi tõestada, nälg söögi ja tunnustuse järgi ei sega Sind vaatamast sügavale enesesse. Hiljem lõpetasin sobiva tuule otsimise. Olla hingetu armuvahekorrast liftis. Olla koos surijaga, kelle silmist vaatab vastu kogu maailma tarkus. Tegelikult on tema rikkus aga kokku laenatud, kuulamine hajev äraolek, truudus vaid silmapete. Avastasin looduses, meis kõigis tohutu väe, mis vabalt kõikjal voolab. Sul on põletav soov talle igal hetkel helistada, lihtsalt selleks, et kuulda ta häält, sa tahaksid ta kingitustega üle külvata ja muid narrusi ette võtta. Olla õues kui õhk on täis pungade puhkemist. Mõistsin, et see vägi on armastus.

Testi ennast: Kui paleo sa oled? | | Paleo

. Mugavus leppida sellega, mis sind kahjustab. Lasen sul seda tunda, tajuda. Oma unistustes võid ju mõelda, et tema ongi see übermees, keda oled kogu elu oodanud. Tunda ärevust ja kokkusaamise ootust. Hiljem muutud ise armastuse allikaks ja jagad seda kogu maailmaga. Tihti on need rööpad sajandeid tagasi paika pandud. Sul on vaja tegeleda ka iseendaga väljaspool suhet. See voolab sinusse ja sinust välja. Armastus tasakaalustab ja tervendab kõik sinus. Hiljem magasin seal poole aasta jooksul pea iga öö. Küsimus on selles, kas klammerdud puudustesse või suurde imelisse pilti. Võtta riske, nautida iga hetke. Kasutasin turvalisi radu, otsisin pärituult. Õli valavad tulle kõrvalt tulnud õpetused. Nautida viimast võileiba matkakotis. Kui sa oled üks neist, kes elab kannatamatult järgmise palgapäeva ootuses ning peab peos sente. Kui oled Munamäe tornis on kogu ümbrus imeline. Sul ei pruugi olla materjaalseid asju liiga palju. Mina olen sulle peegel, kus näed eneses tukkuvat väge, tunned ära armastuse enese silmis. Tunnetada iga hetk ühtsust kogu planeediga. Olin kogu see aeg just kui roosas udus. Las ta ajab ka sind veidike taga. Kui me seda ei tee, oleme lahus armastusest enese suhtes. Ma olen leidnud oma põhiolemuse – armastuse. Ta liigub meie unistustes, soovides, otsib uusi emotsioone ja tundeid. Ka mina olen armastuse kaotanud ja otsinud abi erinevate treenerite ja õpetajate juurest. Oma soov betoneerida, panna puuri see hetk, kus oled õnnelik. Tihti olen ma TEEL üksi või on mu saatjaks Rex – suur mentor tingimusteta armastuse teemadel. Tõed, mis sellistel hetkedel Sinuni jõuavad on lihtsad ja kõikvõimalike õpetajate poolt aastasadu aina uuesti korratud. Tunda surinat kogu kehas peale veebruarist suplust… Kui naudid sellist elu, siis jooksevad tasakaalu ka su maine ja rahaline pool elus. Ära jäta unarusse vanu sõpru ja sõbrannasid, pole vaja loobuda hobist sellepärast, et veeta võimalikult palju aega koos värskes suhtes. Sain aru, et kogu universumi olemus on armastus. Tavaelus tähendab see oma väe elustamist energiaharjutuste ja meditatsiooniga. Tihti oleme unustanud rõõmustada lihtsate asjade üle. Me liigume metsas ja mööda jõeäärt. Vahel põikame päris tihnikusse. Koos on lihtsam tekitada kõrgemat vibratsiooni ja luua tunne, et oleme kui katedraalis, kus nii keha kui kõrv tajuvad vaikust meie ümber ja sees. Olla koera nahas, kes mõistab, et minnakse jalutama. Kui tuled minu juurde, loon sulle paiga jõekaldal kivi peal istudes, küünis põhkudel pikutades või kuuse najale nõjatudes, kus mõistad, et oled armastus, oled terve ja tasakaalus. Kui ei, siis oota, millal tagasi helistab. Samas on sind iga hetk ootamas õnneingel, kes näitab sulle teeotsa rõõmu ja armastuse maale.

Kuidas ära tunda, kas sa oled indigo-, kristalli- või.

. Säilita oma isiklik arvamus maailma suhtes ja vaata maailma läbi enda silmade, mitte kellegi teise pilguga. Joosta paljajalu läbi lörtsiste lompide. Toon selle sulle ja maailmale nähtavale. Kartus, et oled liiga õnnelik, läheb liiga hästi, kas olen seda väärt… Julguse puudumine muuta oma elu, teha vajalikke otsuseid. Ära lase ennast esimesest armulõõmast pimestada. Armastus ei sõida mööda raudteed vaid meie südames. Avastasin, et me ise oleme see vägi. Oma unistuste mehe tagaajamine.Sa oled endale pikkadel üksiolekutundidel vaimusilma ette maalinud pildi just sellisest mehest, kellega koos sooviksid vanaks saada ning koos elada. Tema näol on mul peegel läbi mille vaadata endasse ja leida seal tumedaid piirkondi tegelemiseks. Armastuses oleme terved ja harmoonias. Asjata ei avaldata raamatuid pealkirjadega: “Jääda iseendaks” või “Iseenda taasleidmine.” Kuigi te olete mehega kooslus, oled sa samas ka isiksus, kuigi ta võib olla su teinepool, eksisteerite te siiski mõlemad oma nahas. Armastus annab meile väe astuda vastu väljakutstele, olla looja. Valisin suuna, mis mulle meeldis ja asusin õppima purjede seadmist, et iga ilma ja tuulega oma sihile jõuda

Märkused