Kui sa oled toonud ettevõttesse kliente või kuidagi suurendanud müüginumbreid oma tegevusega, peaksid sa selle kõik märkima oma portfooliosse

II lõik – toob välja Sinu võimed ja kirjeldab, miks just Sina oled parim kandidaat antud töökohale Nüüd oleme jõudnud kohani, kus toome välja kandideerija võimed ja oskused. Tegelikult aga tööle asudes ei viitsi keegi midagi õppima hakata ja pärast pooleaastast tööleasumist on alles näha, kuidas inimene tegelikult pinget talub. Kokkuvõttes võid veel rõhutada, et oled igati avatud igasugusele edasisele suhtlemisele. Samuti võib minu iseloom ja isikupära kompenseerida mõningaid puudujääke, mis mul kogemuste osas võivad ilmneda. Ainult antud juhul müüd Sa ennast.

#15 „Juhtimine on ainult väljavalitutele?” Elari Tamm [Arco Vara]

.

. See lõik tuleks kirjutada suht kirglikult, et tööandja ka näeks, et tõesti tahad seda töökohta rohkem, kui midagi muud.

Valguse Inglid - meditatsioonid, sõnumid ja ennustused.

. Ehk põhimõtteliselt tavaline müügitöö. Kaaskirja päis ja adresseerimine Kaaskirja kirjutamisel on kindlasti tähtis selgelt kirja panna oma kontaktandmed. Ehk kui töökuulutuses on kirjutatud, et eeldatud on interneti/kindla programmi kasutamise oskus, siis too välja, kui tihti ja mis tasemel Sa antud internetti/programmi kasutad ja mida valdad. Kindlasti oskad midagi, mis annab lisaväärtust. Name of credit card companies, kõige kiiremad ja lihtsamad kiir laenu võtmis kohad. Seda, kumb lähenemine Sulle paremini sobib, otsusta ise. Kui seda suudad, siis on Sinu vastu huvi tekkinud ja saad juba vestlusesse asuda. Kokkuvõte võiks olla viisakas ja ootusärevust väljendav. Samuti on hea kui õnnestub kaaskiri nimeliselt adresseerida, aga ei ole ka hullu, kui lihtsalt suunate selle firmale. III lõik – millist lisaväärtust Sa ettevõttele tood ja miks Sa sobid kandideeritavale töökohale Kolmandas lõigus vii oma oskused vastavusse töökuulutustes soovitud nõudmistega. See on ainus võimalus, kuidas tööandja saab Sinuga ühendust. Soovitav on kohati isegi punktidena olulisem välja tuua, sest neid on lihtsam jälgida ja lugeda. Ehk kui ostad poest uue mantli ja Sulle antakse tasuta kott juurde, siis see ongi see kott ehk lisaväärtus, mida Sa tasuta ettevõttele juurde pakud. Kui suudad midagi sellist enda kohta kirjutada, mis on täiesti siiras ja sõnastatud nii nagu Sa ise ennast arvad olevat, on tulemus teine. Mida rohkem Sa pakkuda oskad ja see pakutava töökohaga vastavuses on, seda suurema eelise ja eristumise Sa võrreldes konkurentidega saavutad.

Vaiana/Moana - Olen Vaiana/I Am Vaiana (Estonian | S&T)

. I lõik – sissejuhatus Sissejuhatust on võimalik alustada kahte moodi. Kaaskirja ja CV koostamine ei erine oluliselt antud näitest. Selles lõigus võid tuua välja ka mõned oma nõrgad kohad, kuid kui seda teed, siis lisa juurde, kuidas oled nendest üle saanud või milline on Su plaan neid likvideerida. Valmis kaaskiri Ja nüüd oledki jõudnud lõpliku kaasirjani Lisaks võid veel vaadata kaaskirja näidist, mille koostasin lihtsalt jutu illustreerimiseks Soovin sulle edukat kaaskirja [email protected] Näiteks kui valdad rohkem keeli, oskad lisaks mõnda erialast programmi kasutada või oled läbinud mõne kursuse, siis too need välja. On selleks siis haridustase, töökogemus või lihtsalt suur huvi ja tahe seda tööd teha. Selle jaoks on mitmeid võimalusi, näiteks võite üheskoos jalutama minna, juttu ajada või teha midagi muud. Samas ära unusta, et tegemist on ikkagi formaalse avaldusega ja kirjastiil on soovitavalt pigem ametlik.. Kui Sa oled loomult tagasihoidlik ja saad intervjuule, siis võib Sinu suhtes tööandjal tekkida vastuolu, kui oled CV-s väga otsekoheselt ja agressiivselt läheneneud. lõigus tuleks kindlasti kõik oma eelised välja kirjutada. Seda olen teinud sihilikult just sellepärast, et kui ma näiteks jään oma kandidatuuris kellelegi professionaalsete omaduste poolest alla, siis tuues välja ka isiklikud omadused, näitan, et oskan ennast analüüsida erinevatest vaatenurkadest. Pane kõik kirja, mida sa arvad, et uuele töökohale kasuks võiks tuua. Lõppsõna ehk kokkuvõte Võta oma kaaskiri lühidalt kokku. Ehk tööandja jaoks on need rohkem sellised "reklaamlaused", mida ta väga ei usu ja mille suhtes on ta suhteliselt immuunne. Ehk jätate endast mulje kui viisakast inimesest, kes on töökohast väga huvitatud. Tarbimislaenude tagasimakseperiood on paindlik, ulatudes paarist kuust 5 või 7 aastani. Kui sa oled toonud ettevõttesse kliente või kuidagi suurendanud müüginumbreid oma tegevusega, peaksid sa selle kõik märkima oma portfooliosse. Kui Sa müüd autot kellelegi, siis räägid just auto tugevustest mitte halbadest külgedest. Näiteks kirjutate, miks kandideerite, kust töökoha kohta informatsiooni saite jne. Ole valmis vastama täiendavatele küsimustele. Kui sa oled toonud ettevõttesse kliente või kuidagi suurendanud müüginumbreid oma tegevusega, peaksid sa selle kõik märkima oma portfooliosse. – viisakalt ja sissejuhatavalt.

See näitab, et oskad jällegi analüüsida ennast ja oma oskusi. Näidises olen välja toonud kahes tulbas, miks ma arvan end olevat parim kandidaat nii professionaalsete kui ka isiklike omaduste poolest. Kui oled aktiivne ja elurõõmus, siis pane see kirja. Oma võimetes on vaja välja tuua oskused, mis sobivad uue töökohaga kokku ja millest tööandjal kindlasti ka kasu on

Märkused