Kui sa oled mingi valdkonna professionaal, miks mitte alustada näiteks temaatilist blogi, kus jagad oma nõuandeid – inimestele meeldib lugeda autentseid nippe valdkonna tegijatelt

Kui ikka naine pidevalt ühe vägivaldse jorsi juurest teise juurde kolib ja igaühega lapse vorbib, siis ei pea talle mitte kodulaenu andma, vaid sotsiaaltoetust, et lapsed süüa saaksid. Paaril esimesel kuul pead sa tõenäoliselt eelarvet rohkelt ümber sättima ja saad kohandada kulukategooriaid vastavalt sellele, kuidas sa tegelikult raha kulutad. Siis ei satu ka mingisse imelikku lõksu. Kui sa oled mingi valdkonna professionaal, miks mitte alustada näiteks temaatilist blogi, kus jagad oma nõuandeid – inimestele meeldib lugeda autentseid nippe valdkonna tegijatelt. Loomulikult ei ole ma miljonär, et võiks paremale ja vasakule raha laiali jagada. Aga usu, on olemas veel üks hoopis teistsugune, ilus ja helge maailm. Hea on olla majaomanik, aga veel parem on elada laenuvabalt. Lihtalt tänapäeva inimeste menatliteet on selline, et laenatud asjasse ei suhtuta aupaklikult ega võeta vaevaks kunagi tagastada. Vot mina ei usu, et ka miljonärid oma tuttavaid nii lahelt rahapakkidega varustavad. Sms laen, kust saada laenu kui on maksehäired. Näed, ei saa nemadki “mehe palgaga” endale kodu. Peale seda on lahkumine ja punkt. Meie kultuuriruumis paraku on siiani naiste töö vähem väärtustatud ja tööandjad ei taha midagi teada rasedatest või väikeste lastega naistest. Sel juhul ta vast ei küsiks siin nõu, vaid oleks juba raha ja korter käes. Mul tõesti ei ole vaba raha, ma olen kogu oma raha paljudesse kinnisvaraobjektidesse paigutanud. Heal juhul oma vennale, kui ta väga hädas oleks. Pealtnäha toredad ja viisakad inimenesed. Ära anna alla, uuri erinevaid võimalusi. Liisinguperiood: 6 kuud kuni 6 aastat (6 72 osamakset). Kui sa oled mingi valdkonna professionaal, miks mitte alustada näiteks temaatilist blogi, kus jagad oma nõuandeid – inimestele meeldib lugeda autentseid nippe valdkonna tegijatelt. Kui seda võimalust ei olnuks, siis maksaksin veel hea hulga aastaid… Please wait. Raha muuseas võib devalveeruda, kinnisvara puhul, olenevalt objektist, on see oht oluliselt väiksem.

– Armastuse teemaline blogi

. Ja siis – kui soovi on, saavad ehk lapse. Mul ka oli kunagi tuttav, kes laenu nurudes alati teatas, et TEMA küll annaks laenu, aga väike oli viga selles, et temal kunagi ei olnud raha. Pangad on kogu aeg laenu katteks kinnisvarale hüpoteeke seadnud ja seavad edasi. Arvestada ju tuleb, et see tuleb ka tagasi maksta ja selleks tuleb kõvasti tööd teha.

Pulmad « Andres Karu

. Seejärel pane kirja väiksemad sammud, mis aitavad sul suurema eesmärgini jõuda. See on vaese inimese mentaliteet.

KÄTS & DOGS - Pliiiiiiis, ma tahan koera!

. Aga mittesõltuvate naiste puhul ei tule meestel sellist mõtetki pähe. Lõppeb asi sellega, et saad vaid tüli ja vimma sellest laenamisest. Miks peaks pank keelduma, kui ta saab ostetavale eluasmele hüpoteegi seada. Kõik sõltub siiski püsisissetuleku suurusest. Ja kellega me need ametipostid täidaks kui kõik naised hakkaks ehitajateks, remondimeesteks jne. Väga jube ja naisi alandav seisukoht sul, ära kuskil seltskonnas kõva häälega seda küll avalda. Koduvägivalda võib esineda max üks kord. Ja ära kindlasti mine mehele, et “kuskil elada”. Aga peab ka tegutsema, et need unistused täituksid. Laste saamisel hetkel võibki kõik ilus olla, kui mehega koos ollakse. Neil naistel pole kuhugi minna ja kolitakse kokku ebasobivate meestega, sest kuskil on vaja elada. Mina , kui vaja, aga ei laena. Meie kultuuriruumis on koduvägivald, naiste ja laste väärkohtlemine väga levinud. Selge see, et tahetakse ka füüsiliselt raha, mitte esemeid. Oled ilmselt samasugune rott. Sellest ma räägingi – kõigepealt haridus, töökogemus jne. see ongi feminism: ohvriroll on naisele reserveeritud naine ei vastuta oma valikute eest naine peab olema kõigist teistest priviligeeritum Please wait. Enamus naisi sõltub oma mehest finantsiliselt. Kõik sõltub ikkagi inimese maksevõimelisusest. See on väga tavaline ja normaalne ja juhtub iga päev. Ja siis imestame, miks meil nii palju koduvägivalda esineb. Mina olen oma elus palju kordi kogenud, kuidas laenatud esemeid tagasi ei tooda. Sinu maailmast aga ei taha midagi teadagi. Naistele võiks olla riigipoolne toetus eluaseme soetamisel. Töö ja eriala valik on sügavalt isiklik. On ju ka väga vaeseid mehi ja rikkaid naisi, kodutute ja asotsiaalide hulgas on enamik mehi. Oma kodu võib olla vägev motivaator raskuste ületamisel. "See on selline väike ja suhteliselt mõttetu asi, aga loodust säästab teiselt poolt väga palju," tõdes Sir Lancelot.Kõrrepuuduse lahendamiseks oli räpparitel küll kohe tutvustada ka alternatiive, siis tegelikult võiksed need hoopis olemata olla. Kui palju raamatuid on jäetud tagastamata jne.

Enamus naisi saab ju meestest vähem palka ja töötab valdkondades, kus on väiksemad palgad. Saa haridus, hangi töö, ÄRA saa lapsi enne kahte eelmist punkti. Kui laps paluks laenu, siis ilmselt müüksin midagi maha, aga võõraste pärast ma tõesti tõmblema ei viitsiks hakata. "Ma ei saagi nagu sellest pointist aru, et miks sa pead kokteili kõrrega jooma. Üksi jäädes aga ei ole naisel lastega suutlikust ise oma korter osta. Meie kultuuriruumis on kombeks enne ise jalad alla saada ja siis pere luua. Ma olen oma tagavara kogunud tööga, kokkuhoidliku majandamise ja säästmisega. Kas just rotiga tegu, aga mugav olen ma küll. Minu arust see näeb eriti lollakas välja, kui sa oled täiskasvanud meesterahvas ja sul mingi kõrs käib igale poole," selgitas Kohvefe, imiteerides, kuidas kõrs nina torgib."Teine asi on see, et ma ei saa reaalselt aru, miks täna on neid kõrsi vaja. Kui sul oleks miljoneid, nii et jätkuks vabalt sinu enda ja sinu laste elu lõpuni, siis miks peaks paaniliselt kartma, et lähedane sõber äkki ei ole võimeline laenu kogu summa ulatuses tagasi maksma. Otsuse selleks teen ise ja mingeid süümekaid ei kavatse küll tunda. Sissemaksega aitab äkki Kredex või mõni hea sõber või sugulane. Räpparid Kohvefe ja Sir Lancelot selgitasid "", et kuigi probleem on kõigi ühekordsete plastiknõudega, siis kõrred on nende silmis veel eriti mõttetud. Võtsin kümneks aastaks, aga suutsin laenu tagasi maksta seitsme aastaga. See põhineb mõistagi inimese võimetel, oskustel, ajupotentsiaalil. Saan hakkama palgaga, aga vot sissemaksu raha pole. Sulle tuleb see vist uudisena. Hoia seda eesmärki silme ees ja kõik võib olla võimalik. Naine teeb hommikust õhtuni tööd, kuid seda ei peeta millekski. Ma arvan, et siin pole poliitikutel küll midagi teha. Pank ei ole kinnisvaraäri, et peaks iga maksuvõlglase objektist hiljem huvitatud olema

Märkused