Kui sa oled enesekindel ja usud oma võimetesse ning oled ettevõttes reaalselt olnud väärtuslik, ei tohiks miski takistada sind parema palga saamiseks

Hindan ausust ja viisakust. Esialgu vastab ainult sms- dele. Ise olen viisakas ja sõbralik noormees.Tutvun ilusa ja seksika ja saleda ja pinda omava ja vaba ja vallalise naisega püsisuhteks, kooseluks.

Ja ma loodan, et just SINA saad mind sellel teekonnal aidata! Kui oled huvitatud võta minuga ühendust: [email protected] ja vastan sulle õigepea.

Seitse märki, et sa oled voodis keskmisest parem - Suhted.

. .

Kas sina oled enesekindel või lihtsalt üks tavaline.

. Kui sa oled enesekindel ja usud oma võimetesse ning oled ettevõttes reaalselt olnud väärtuslik, ei tohiks miski takistada sind parema palga saamiseks. Olen väga avatud ja meeldiv kaaslane. Tänu paindlikele tingimustele saab hoiustada iga inimene väga lihtsalt, seejuures ilma oluliselt suurt väljaminekut tegemata.

Eesti teemandikaevandus-enesekindlate meeste saladus, naised ei pea pettuma. Prod. Cxdy & VbGotHeat

. Otsin meest, kes saaks mind igakuiselt materjaalselt toetada. Küsi palgakõrgendust, otsi lisavõimalusi või vaheta töökohta. VIISAKA, SALEDA NEIUGA, KES IGATSEB ESIMEST ARMASTUST JA SUHET. Lisaks saab Alexela tanklatest osta 10% soodsamalt ka sooje toite ning jooke (hot dogid, burgerid, praed, supid, kohvi- tee, ja kakaojoogid).

Kui enesekindel sa oled? - Fun Personality Tests by Testronaut

. Kui saaksin oma asjad makstud, saaksin hakata elama õnnelikumat elu

Märkused