Kui sa kasutad aga iPhone’i ja ei soovi teha eelarvearvutusi käsitsi, siis on Daily Budget ilmselt üks kõige lihtsamaid rakendusi

Tasumine pangalingi kaudu. Minu jaoks on nutikella küsimus selles, kes juhib mu aega - kas tehnika ja äpid või ma ise. Kui sa kasutad aga iPhone’i ja ei soovi teha eelarvearvutusi käsitsi, siis on Daily Budget ilmselt üks kõige lihtsamaid rakendusi. Minu jaoks on elu ilma nutikellata parem ja tundub, et enamuse jaoks on, sest ega neid praktiliselt mitte kellegi käe peal ju ei näe, kui mõned fännid välja arvata. Androidis saab määrata ka, milliste rakenduste teavitused sinna tulevad, iPhone’is on asi palju piiratum, aga üldiselt mingeid probleeme ei olnud.

Abi | Coop

. Enamuse märguannete värinad ja plõnnid on mul niikuinii telefonis kinni keeratud. Soovin arvet ettevõttele Liigu maksma Minu ajalugu nutikelladega on üpris hästi dokumenteeritud. Kui tahan, panen ta teise tuppa ega vaata teda üldse. Kui sa kasutad aga iPhone’i ja ei soovi teha eelarvearvutusi käsitsi, siis on Daily Budget ilmselt üks kõige lihtsamaid rakendusi. Sellena töötab ta väga hästi. Aga arvesta ostes võimalusega, et pärast mõnda nädalat või hiljemalt mõnda kuud “unustad” sa ta laadimata ja pärast seda ei kanna enam mitte kunagi. Arvega tasumine: Tellimus kinnitatakse, kui saadetud arve on tasutud ja maksekorraldus edastatud e-mailile [email protected] Kui kiiresti saab laenuraha kätte ja millest sõltub raha laekumise kiirus?.. Kui sa siiski tahad nutikella, on Pebble väga hea variant: kerge, õhuke, aku peab vastu ja kell teeb seda, milleks ta mõeldud on, väga hästi. Laen5000, SMS laen võlglased. Nädal-paar kannan neid ja olen väga rahul, aga siis jäävad nad päevapealt kuhugi tolmu koguma. Aga ühel päeval jäi ta mul käe peale panemata. Ma saan vist nüüd aru, milles asi on. Lõpuks ometi oli mul Pebble, mis tegi endiselt seda ühte asja väga hästi, aga oli saanud ka enam-vähem normaalse disaini ning ta oli üliõhuke ja kerge, tagasihoidliku välimusega. Kiirlaen ilma palgatõendita on aga olemas ning enamjaolt ei ole ühegi kiirlaenu taotlemisel vaja esitada palgatõendit, sobib üksnes konto väljavõtte. Oi, kuidas see mulle alguses meeldis. Mu esimene nutikell ja vist ka esimene arvustus oli algsest Pebble’ist. See ilmselt panebki mind nutikella kandmist “unustama”. Paar kuud kandsin Pebble’it truult käe peal ning olin tema üle väga õnnelik. Aku peab tal vastu umbes kaks päeva ja laeb end täis umbes tunni ajaga. Seda oli tollal endale raske seletada. Tahtsin parimat, aga… Aga kõigest sellest hoolimata läks Pebble’iga jälle nii, nagu mul kõigi nutikelladega läinud on. Teavitus tuli, kell värises, ekraanilt sai lugeda ja oma eluga edasi minna. Telefoni on mul võimalik vaadata või mitte vaadata, ise otsustan.

See suhe on olnud kogu aeg kahetine, ma olen aastate jooksul kirjutanud päris palju nutikellade arvustusi ning kui nad alguses olid üsna optimistlikud, siis viimasel ajal olen muutunud nende suhtes järjest kahtlevamaks. Ta nägi küll üsna jube välja, aga aku pidas hästi ja, mis peamine, ta ei üritanud teha sadat asja korraga, vaid oli mõeldud telefoni tulevate märguannete kuvamiseks randmel ning seda ühte ülesannet täitis ta tõesti hästi. Lihtsalt jäi kuhugi koju, kui ma hommikul tööle läksin ja sellest päevast peale ma ei pannud teda enam mitte kunagi käe peale. Sobib hästi ka sama päeva tellimustel. Laadimiseks on Pebble’i enda spetsiaalne magnetiga kaabel, mis teisest otsast käib USB-pistikusse, nii et reisidele tuleb see igal juhul edaspidi kaasa võtta. Väikelaenu või kiirlaenu taotlemisel asendab palgatõendit väljavõte laenuvõtja kodupangast, kus on näha viimase poole aasta palgalaekumised ja teised sissetulekud ning väljaminekud. Pebble on teavituste vaatamiseks ja kõik. Ühel päeval unustasin ma ta käe peale panna ja pärast seda ei kandnudki enam kordagi kuni testimisperioodi lõpuni.

Kui sa juba tead, et ta petab! Aga tema veel mitte, et.

. Mulle ta meeldis kohe esimesest hetkest väga. Üllatus: ilus Pebble Kui ma nüüd seda Pebble’i uut kella pidin hakkama testima, tahtsin talle teadlikult anda head šansid.

Märkused