Kui partner saab saladusele jälile, toob see selgelt kaasa suure tüli ning seda enam mitte rahalise eriarvamuse pärast, vaid valetamise pärast

Circle K kohalik krediitkaart Krediitkaart on krediidil põhinev kliendikaart, mille krediidilimiidi ulatuses on võimalik sooritada makseid kõigis Circle K kaubamärki kandvates teenindus- ja automaatjaamades üle Eesti. Oleme uue kaardi loomisel arvestanud ka nende klientidega, kes ei soovi kaardile krediiti võtta ja eelistavad kasutada tavalist deebetkaarti. Kogutud boonuspunktidega saab ostude eest tasuda kõigis grupi kauplustes. Erinevus seisneb selles, et klient saab ise valida, kas kasutab oma  arveldus- või krediidikontol olevat raha.

Kui partner saab saladusele jälile, toob see selgelt kaasa suure tüli ning seda enam mitte rahalise eriarvamuse pärast, vaid valetamise pärast. Valiku, kumba kontot kasutada, saab teha kaupluses maksmisel makseterminali abil ja  sularaha väljavõtmisel pangaautomaadi abil.

Kui võlakoormast saab murekoorem -

. Oluline on aga hoida oma eesmärke pidevalt silma all. Koostöös LHV-ga on klientidele varasemalt pakutud LHV Partner Krediitkaarti. Kaarti on võimalik taotleda Kaubamaja või Selveri infoletis, veebilehel Partnerkaart.ee, LHV pangakontoris või kodulehel. „Kolm ühes kaarti saab kasutada igal pool nagu tavalist pangakaarti. Kui partner saab saladusele jälile, toob see selgelt kaasa suure tüli ning seda enam mitte rahalise eriarvamuse pärast, vaid valetamise pärast.

Kui peol saab söök otsa. #piinlik -

. "Esmajoones on kaart deebetkaart, kuid sellele on võimalik lisada krediidilimiit. LHV Panga ja Tallinna Kaubamaja Grupi ühist Partner Pangakaarti, mis toimib Partnerkaardi, deebetkaardi ning krediitkaardina, saab taotleda lisaks Kaubamajale ja LHV Pangale ka Selveritest üle Eesti. Kaarti saab kasutada nii Eestis kui välismaal," lisas Andres Kitter

Märkused