Kui meid mõned aastad tagasi majanduskrahh tabas, ei olnud ettevõtluslaenu saamine lihtne

Päeva ei kavandata hommikul, vaid eelmisel õhtul – vähemalt suures plaanis. Suureks kasuks on ka lühike lugemine mõnest pühakust või vaimulikust lektüürist. Kui meid mõned aastad tagasi majanduskrahh tabas, ei olnud ettevõtluslaenu saamine lihtne. Kui paljud patud saavad teoks tänu mõtlematule surfamisele Internetis! Paljudele inimestele on see vahetu oht patuks. Ka siin, jah, just siin, kehtib tuntud ütelus: „Hoia korda ja kord hoiab sind.“ Selline planeerimine kaitseb meid nii stressi ja hektilisuse kui ka ajaraiskamise eest. Algas uus kirikuaasta, mille paavst on kuulutanud Usu Aastaks. Kui Te saate, siis palvetage iga päev Roosipärga ja tehke väike mõtisklus. Taaskasutus on samas ka keskkonnasõbralik ja võid leida endale unikaalseid tooteid, mida brändipoodidest ei pruugi leida, samas hoiad kokku kümneid või lausa sadu eurosid. Erandid kinnitavad reegli, kuid need peavad ka eranditeks jääma. „Teil ei ole vaja mind lohutada“, ütles haige preester, „ma olen kogu oma elu Kristusele andnud ja nüüd seisab mul ees vahetu kohtumine Temaga. Üksainuke halb artikkel, ebamoraalne pilt, üksainuke ropp film teeb hingele suurt kahju ja sel on sageli etteaimamatud tagajärjed. Ärme jääme seisma oma püüdlustes kristlikule täiuslikkusele. Peale selle ei ole päevakaupa elamisel vastavalt tujudele ja soovidele vähimatki pistmist kristliku askeesiga. Mõningase enesedistsipliiniga suudavad paljud inimesed anda kahe-, isegi kolmekordse panuse Jumala heaks. Kui Ecône’i preestriseminari eksegeesi professor isa O.P. Musitseerige perekonnas, arutage koos raamatute üle, minge koos loodusesse, leidke aega ilusa ja rõõmsa jaoks. Kui ma seisaks taas valiku ees, siis võtaksin ma uuesti selle tee ette.“ Minu elul on mõte ja minu elu peab vastavalt sellele mõttele end avama, kasvama, õitsema. See ideaal peab mu nõnda täitma, et ma saan oma elu lõpus ütelda: „Minu elu oli väärtuslik, pingutus tasus ära. Nii on ka hinge vaimsete edusammudega. Kuna me ei saa kõiki vigu korraga kõrvaldada, siis peame alustama eelkõige oma iseloomuvigadest. Planeerimatus, kaos igapäevases elus, mida ka kahjuks traditsionaalsete katoliiklaste juures kohtab, on meie päevade üks iseloomulikke tunnuseid. Nii hoiate endast eemal ka kibestumise ja vaimse raugastumise ohu ning säilitate hinge värskuse ja rõõmu. Ei ühtegi päeva ilma hommiku-, õhtu- ja söögipalveteta ning Angeluseta; ei ühtegi pühapäeva ilma püha Missata – siinjuures räägime me tõelisest Missaohvrist; ei ühtegi kuud ilma püha pihita; iga kahe-kolme aasta järel rekollektsioonist osavõtmine. Enda vabatahtlikult patu ohtu seadmine tähendab aga patuga arvestamist, seega selle teadlikku teostamist. See ei ole kurbus, vaid rõõm.“ , mis peab olema harmoonias välise eluolu ja valitud seisusega.

Seetõttu põlvitab kristlane kohe pärast ärkamist, ohverdab uue päeva Jumalale, palub sellele õnnistust ja mõtleb heale kavatsusele, otsusele. oli mõned aastad tagasi lähenemas surmale, siis külastasid teda kaasvennad Dominikaani ordust, soovides teda trööstida ja julgustada. võtkem ette mõni hea raamat või kuulakem head muusikat. „Kes armastab pattu, see saab selles hukka“. vihaga läbi leebuse, laiskusega läbi pingutuse, tundlikkusega läbi välditava või tegeliku ebaõigluse kannatliku kandmisega jne. Me ei saa pühapäeviti laulda kirikus gregoriaani ja tööpäeval kuulata kõrvaklappidest või autos rockmuusikat. Seetõttu on hea tuletada meelde mõningaid olulisemaid punkte, et sammuda läbi uue aasta klaari katoliikliku vaimu ja otsustavusega. Samuti algab tinglikus mõttes uus etapp ka ilmalikus-praktilises elus. Ma tegin oma parima mulle antud talendi ja annetega.

KKK - Riiklik pension välismaal - Teie Euroopa -

. Ärme lähe kaasa tülgastavuste, mõtlematuste ja rumaluste diktatuuriga! Tõeline, hea ja ilus on olemuslikult omavahel seotud. Hommikul ärgatakse ja õhtul minnakse magama kindlal ajal ja sellest peetakse kindlalt – aga mitte orjalikult – kinni. Hea ja õiglane kuningas Taavet rikkus abielu ja mõrvas inimese, sest ta ei ohjanud oma silmi.

- Eesti luuletuste kodu // Avalda oma luuletused!

. Kui Teil peab ilmtingimata olema juurdepääs Internetile, siis pange sellele filtrid vahele, ja mitte ainult lastele, vaid ka iseendale. Aasta lõpp on paljuski tähenduslik. Televiisoriga, arvutiga ja arvutimängudega, mobiiltelefonidega ja Internetiga ei tee noored enam vahet näiva ja reaalse maailma vahel. Õhtul heidab ta pilgu möödunud päevale, katsub läbi oma südametunnistuse

Märkused