Kui maakler pakub teiste seltsiga võrreldes üllatavalt odavat hinda, võib olla võimalik, et mõned katted on välja jäetud, mistõttu ei saa sa kokkuvõttes täielikku kaitset

Eelista kutselist Kui valid maaklerit siis eelista kutselist maaklerit,sest ka maaklerite hulgas on suur hulk ebaprofessonaalseid  inimesi,  kes loodavad kerge vaevaga hõlptulu teenida ja seega kahjustavad maaklerite mainet. Kutseliseks maakleriks saamine on tööd- ja aeganõudev protsess. Kahjuks heatahtlikku käitumist jääb aina harvemaks ja otsitakse seaduselünki, millega kellegi arvelt teenida. Maakleril ei jätku piisavalt aega sihtpakkumisteks ja Teie kinnisvara jääb ootama inimest, kes selle juhuslikult kinnisvaraportaalist leiab. Normaalne oleks kui müüja ja ostja lähtuksid heast tavast ja üksteisest austaksid. Libamaaklereid iseloomustab sageli vahendustasu pakkumine oluliselt madalama tasu eest kui on kinnisvara turul välja kujunenud. Tänapäeval on tekkinud kinnisvaraturule uus nähtus – sihilikult pahatahtlikud ostjad. Ta ei saa öelda nagu kutsetunnistuseta  maakler – ikka juhtub.  Kutsetunnistuseta maaklerit ei saa aukohus vastutusele võtta. Maakleri olemasolul on sul kõrval inimene kelle kogemustele toetudes saab kahjunõude ennetada või viia miinimumini. Olgu see siis avatud köök või seadustamata garaaz-puukuur aias, puuduv juurdepääsutee servituut või vesi, mida saadakse naabri kaevust. kutsekoda.ee Juhul kui oled hädas võlgadega, pea nõu maakleriga enne kui kinnisvara on läinud kohtutäituri kätte. Arvan, et pole olemas maaklerit, kes sellega poleks kokku puutunud. Kui valid maaklerit, siis vaata kindlasti ka kui palju müügilolevaid objekte tal on. Eesti seadus ei reguleeri seda. Ka esialgu tühisena näivad muudatused-parendused kinnisvara juures võivad muutuda suureks takistuseks, kui ost toimub pangalaenuga. Kõikidele nendele küsimustele ja ka paljudele teistele ootamatult päevakorda tulevatele  leiate abi ja nõuanded teie vara müüva  kompetentse kinnisvaramaakleri käest, samuti oskab ta hoiatada tekkida võivate probleemide eest. Laenud Tartus sularahas, vaikelaenud. Ära häbene oma murega maakleri poole pöörduda. Kutseline maakler vastutab oma töö eest mitte ainult kliendi ees, vaid ka Eesti Kinnisvaramaaklerite Kojale ees. Sageli puutuvad müüjad kokku päritud või kingitud kinnisvaraga, kinnistute jagamisega jne. Ta on selliste olukordadega kokku puutunud ja oskab anda head nõu, et lahendada kinnisvara  müük parimal võimalikul viisil. Autoliising smslaen, SMS laenu tuvastamine ID kaardiga. Vivius kiirlaenud, parim liisinguintress.

Kui maakler pakub teiste seltsiga võrreldes üllatavalt odavat hinda, võib olla võimalik, et mõned katted on välja jäetud, mistõttu ei saa sa kokkuvõttes täielikku kaitset. Need on inimesed, kes ostavad korteri või maja ja hakkavad müüjalt peale tehnigut osa makstud raha tagasi nõudma kasutades väljendit “varjatud puudused”.

- Maakler Sinu Taskus

. Seetõttu on ise müügiga tegutsedes sageli  vaja  võtta tasulisi kinnisvara õigust puudutavaid konsultatsioone. Kui sa pole rahul oma maakleri tööga on sul võimalik maaklerit vahetada täpselt samuti nagu vahetad oma perearsti, juuksurit, õmblejat või  autoremonditöökoda.

Võlaõigusseadus – Riigi Teataja

. Kutseeetika kohaselt maakleri ja kliendi vaheline jutt peab jääma vaid nende kahe teada.

Kes müüb korteri kallimalt – maakler või omanik.

. Kui maakler pakub teiste seltsiga võrreldes üllatavalt odavat hinda, võib olla võimalik, et mõned katted on välja jäetud, mistõttu ei saa sa kokkuvõttes täielikku kaitset.   Selline käitumine on küll juriidiliselt korrektne aga pole õiglane ega väärikas. Nende olukordade vältimine või lahendamine ilma maakleri abita on väga raske. Teid ootab ees oma kinnisvara müük. Kontrolli maakleri ja hindaja kutsetunnistuse kehtivust kutseregistrist  www. Sageli kopeerivad nad luba küsimata teiste maaklerite või omanikupoolt kuulutuste tekste ja fotosid. Leidub ka ostjaid, kes hea meelega näeksid, et soodsa hinnaga ostetud maja saaks müüja kulul varjatud vigadele tuginedes renoveerida. Tähelepanu pöörata tasub sel juhul maaklerlepingu lõpetamise tingimustele.

Hispaania keel ja kultuur | Tallinna Ülikool

.  Ennast maakleriks nimetada võib igaüks isegi kui tal puuduvad selleks vajalikud teadmised-oskused. Raske eksimus lõpeb tema jaoks aukohtus. Kinnisvara müügiga tegeledes on tark kasutada kutselise spetsialisti abi,  seal võid kaotada tuhandeid eurosid valesti tehtud otsuste tõttu väga kergesti. Ka kutseline maakler ei saa selles osas imet teha kuid tõenäosus, et leiate olukorrast kasumlikuma väljapääsu on suurem

Märkused