Kui kaalud kodu ostmiseks laenu võtmist, tuleks otsust kaaluda veelgi põhjalikumalt

Sinul juba finantsraskusi ei teki, ja kui tekib, lahendad sa need kergesti.Ambur leiab, et tema tegemisi saadab alati õnn, mistõttu ei kipu ta raha pärast eriti muretsema. Kui kaalud kodu ostmiseks laenu võtmist, tuleks otsust kaaluda veelgi põhjalikumalt. Neitsidel on oht muutuda kitsipungadeks, seega luba oma raskelt teenitud raha eest aegajalt ka endale midagi.Kaalud kalduvad ühest äärmusest teise. Kui sa aga juba otsustad raha teenida, saad sa sellega suurepäraselt hakkama. Neitsi on väga üksikasjalik ja täpne, samamoodi ka rahaasjades. Sisuliselt tähendab see seda, et iga nädala esmaspäeval paned sa klaaspurki teatud summa. Sulle ei meeldi raha kulutada ega raisata. Raha pole töötegemisel sinu peamiseks motivatsiooniks, küll aga mõõdad selles oma edu. Sa kipud seltskondlikel üritustel üle kulutama, kuid suudad hea tahtmise korral ka väga kokkuhoidlik olla. Kuna sulle sobib alati vaid parim, siis sind tõmbab luksuskaupade poole nagu magnetiga. Aeglases, aga kindlas tempos säästad mustadeks päevadeks. Aeg-ajalt on täiesti aktsepteeritav kulutada natuke meelelahutuse ja lõbutsemise peale, kuid tee seda vastutustundlikult ja pane eelarves alati osa rahast kõrvale meelelahutuse jaoks. Sellegipoolest proovi piirata oma impulssoste ja väldi püramiid- jt kiire rikastumise skeeme. Rahaasjades järgid kindlat plaani, millele on sul igaks juhuks veel paar tagavaraplaani.Veevalaja valib, millele tasub keskenduda ja oma energiat kulutada, raha pärast ta ei muretse. Sa kulutad palju raha kvaliteetsete asjade ostmiseks, säästude kogumisele sa erilist rõhku ei pane.

AKUD Internetist | e-pood

. Ainult õnnele lootma jäädes võid aga end mingi hetk võlgades avastada. Rahaasjade edendamise osas pea pigem nõu mõne finantsalase proffessionaaliga. Sa oled loomult väga kalkuleeriv ning armastad seda võimutunnet ja kontrolli, mida raha sulle võimaldab.

. Seejärel vaadatakse laenutaotlus üle ja tehakse otsus. Kui kaalud kodu ostmiseks laenu võtmist, tuleks otsust kaaluda veelgi põhjalikumalt. Sa oled raha teenimises ja selle säästmises osav. Sa elad teadmisega, et sul on piisavalt raha kõigi oma vajaduste rahuldamiseks. Seega pööra erilist tähelepanu oma rahaasjade korrashoiule ja planeerimisele.Kaljukits on keskendunud finantskindlustatuse saavutamisele. Seetõttu peaksid oma kulud üle vaatama, loobuma ebavajalikest väljaminekutest, et sul oleks tulevikus hädaolukordades piisavalt raha. Siinkohal võta appi mõni vastutustundlik sõber.Skorpionil on kõige tõenäolisemalt kusagile salapeidukohta raha kõrvale pandud. Ühelt poolt ei vaevu sa muretsema sellise tühise asja pärast nagu raha, samas on sinu teine pool hõivatud suurte rahasummade teenimise viiside leidmisega. Sa proovid alati saada parimat hinda ning küsid harva finantsnõu. Kalad on nagu lõhestunud isiksus. Sa saad kõigist kõige paremini aru, kui hädavajalikud on säästud.

Laen | Laenud - Tagatiseta laen 15 minutiga - Laenud.

. Proovi oma finantsotsuste osas kindlamat joont hoida

Märkused