Kui eelmine film rääkis börsiturust, siis see film keskendub kinnisvaraturule

Mina tundsin ka nii mõnigi kord ennast idioodina," tõdes ta.Filmi idee algataja oli Eero Nõgene, kes on juba mõnda aega tahtnud rallifännina Tänakust filmi teha. "Nagu Ott ka ise on öelnud, eks tema terve eelmine hooaeg oli peegelpilt kogu tema senisele karjäärile. Tingimused Tagatise turuhind määratakse laenupakkuja poolt. Kui eelmine film rääkis börsiturust, siis see film keskendub kinnisvaraturule. Kiirlaen, sarnaselt teistele väikelaenudele, on tagatiseta laen, mis tähendab, et kiirlaenu taotlemisel ei ole vaja garanteerida mitte mingisuguse tagatisvara olemasolu. "Võib-olla filmi seisukohalt ei olegi nii kahjuks, sest meie film lõppes Austraalia mudas, mis vaataja ja filmi seisukohalt on vaata et põnevam. Tänu oma tööle rallimaailma tipus on Tänak Kleini sõnul aga paratamatult kaamerate ja mikrofonidega harjunud. Seda ma isegi ei oota ja see oleks natukene imelik ka ausalt öeldes," lausus Klein.. Kuigi oli muidugi ka neid hetki, kus häiris ja me saime sellest aru, aga ta ei öelnud meile. Kleini sõnul peab intervjueerija lihtsalt läbi mõtlema, kuidas Tänakule küsimust esitada.

teater. muusika. kino.

. Kuigi ma ütlesin, et kui sa ei taha meid näha, kui sul on meist kõrini, lihtsalt ütle, teeme kohe sellise kokkuleppe. See oli Ameerika mäed, üles ja alla," ütles Klein, et film pole kokkuvõte, vaid pigem tähtsündmuste esitamine.Klein lisas, et film peegeldab ühe poisi unistuste täitumist, mistõttu peaks seda nägema kõik lapsed alates lasteaiast. "See on õppefilm, kuidas sa ei tohi mitte kunagi alla anda. Tegemist on päris erakordse pakkumisega, sest uus klient saab teenuse esimesel kuul täiesti tasuta. "No need numbrid on ikka megasuured, sest ausalt öeldes sellist numbrit avanädalavahetusel, kus film oli kinos esimest korda neljapäeva õhtul, me ealeski ei osanud oodata," tunnistas naine. Ma tegin tohutu eeltöö ära. Ta ei öelnud seda kordagi, aga me õppisime teda ise lugema, et nüüd on targem eemale hoida," meenutas Klein võtteprotsessi.Kuna ajakirjanike seas on teada, et Tänak ei taha hea meelega intervjuusid anda, oli ka Kleinil hirm. "Kui sa esitad talle rumala küsimuse, ta suudab keerata ja väänata su sõnad tagurpidi ja sa tegelikult tunnedki ennast idioodina. Kuigi plaanid olid võtetele minnes paigas, lõpetati tihti hoopis teistsuguse materjaliga.

Halb kolesterool ja võilillejuured. -

. Kuigi algselt oli filmi tööpealkiri "Meistriks saamine", jäi maailmameistritiitel eelmisel aastal Tänakule kättesaamatuks.

Kui magu on haige. -

.

Artikkel ‹ Rubriik - Vikerkaar

. Kui sul on unistus, tuleb unistuse poole püüelda, aga selle nimel pead sa ka meeletult palju tööd tegema. "Ausalt öeldes, kui me "Tõele ja õigusele" ära paneks, siis see oleks küll ime. Filmi "Ott Tänak: The Movie" stsenarist ja toimetaja Kaidi Klein rääkis, kui keeruline oli kidakeelsuse poolest tuntud rallisõitjast filmi teha. Nõgene oli mõtet tutvustanud Markko Märtinile, kellega koos idee Tänakule maha müüdi. Ta lisas, et "Tõe ja õiguse" vaatajanumbrite ületamist ta siiski ette ei kujuta. "Mina olen täiesti ralliväline inimene, ma ei teadnud enne seda suurt midagi rallist. Aga mulle räägiti, et ta on kinnine, ma teadsin, kuidas ta annab väga napisõnalisi vastuseid," ütles Klein.Kui naine läks Tänakuga tegema esimest intervjuud, olid rallimehe vastused üllatavalt pikad ja voolavad. "Mida imestati ka, kui meie temal kaameraga järel käisime, see on täitsa ulme, et Otil on mikrofon küljes ja see kaamera teda üldse ei häiri. aprillil esilinastus kinodes film tipprallisõitjast Ott Tänakust

Märkused