Kui diplom on käes, võid tunda end maailma kõige targema inimesena, kuid tegelikkuses on see alles õppimise algus

Seotud lood:     „Hiina ja USA president võiksid arvutada.

Kuidas pohmelliga võidelda? - DELFI Naistekas

. „Nimekirja võib jätkata.“Tema sõnul on USAl piisavalt võimu, et sundida Hiinat pikaajalisele järeleandmistele. „Jah, lühiajaliselt pole võitjaid, aga pikas perspektiivis võidab USA.“„Kui me oleme maailmas, kus on ülepakkumine, siis ostja dikteerib, mitte müüja,“ märkis ta. Kui käes on päev, mil püüad meenutada pildikesi eelmisest õhtust ja pea lõhub nii, et ei julge seda padjalt tõstagi, on käes aeg pohmelliraviks. Toome ära mõned nipid, mis olukorda leevendavad ning ka müüdid, mis Sind ilmselt kuidagi ei aita. Seda ma ei prognoosi," ütles Shilling.

Oled kogu päeva nagu orav rattas ringi tormanud ja lõpuks on käes õhtu. Nüüd on aeg premeerida end mõnusa rikkaliku õhtusöögiga! Kui tahad olla sale, võiksid sellisest kombest loobuda. Kui diplom on käes, võid tunda end maailma kõige targema inimesena, kuid tegelikkuses on see alles õppimise algus. Ostja on USA ja müüja Hiina. Noorena ei ole enamikel tagataskust võtta kopsakat rahasummat, mistõttu on vaja jälgida detailselt oma eelarvet. Nad ei muuda oma vaateid täielikult, kuid nad annavad tõenäoliselt järgi ja me lõpetame kaubandussõja võiduga.“. "Tõenäoliselt jõuame kokkuleppele ja Hiina annab järele. Võib tulla laiaulatuslik ja tõsine majanduslangus. Samas on Hiina majanduskasv aeglustumas.“Shilling on tuntud ökonomist ja finantskommentaator, kes sageli väljendab peavooluökonomistidest teistsugust vaadet. Kui sul on ideede kriis, siis siit võid leida häid mõtteid oma lasteaiarühma laste käelisteks tegevusteks. SÜGIS KÄES, SÜGIS KÄES LEHTI MUUDKUI LANGEB.

Lastekunst

. Nad hakkavad importima rohkem kaupu USAst, vähendavad tehnoloogia Hiina viimise nõudeid, varastavad vähem tehnoloogiat

Märkused