Kui asjad muutuvad raskeks, tuleta endale meelde selle küsimuse vastus

Platon – Vikipeedia

. On tavapärane, et asjad määrduvad ning muutuvad mustaks. Tuleb kindlasti ette tuttav pilt, kui jalutusrihm libiseb käest maha ning lohiseb koerale järele ja kui pole just “sinu päev” siis lohiseb kindlasti veel sopaloigust läbi. Kui asjad muutuvad raskeks, tuleta endale meelde selle küsimuse vastus. Oscar pidas end igati ontlikult üleval. Lennuk ei olnud õnneks täis, nii et ta sai oma koha, seega tõmbasin talle rihma peale ja kuna autos käib ju samamoodi, ei tulnud ta selle pealegi, et püüda midagi peale istumise teha. Kui otsid tegevust seoses oma tähtpäevaga Tuisuliival, siis pakume ajaveetmiseks väga toredat ja. loomingulist tegevust nii täiskasvanutele kui ka lastele.. Raamatus kasutatakse palju näiteid, mis pärinevad Eestist, mistõttu on lugejal väga lihtne näidetega suhestuda.

Juuste ja peanaha hooldus ja ravi. Rasune peanahk ja juuksed on päris tüütud. Juuksed jäävad salku, erinevaid soenguid teha on raske ja juuksed koguvad enda külge mustust ja tolmu, mis muudab nad kiiremini mustaks.

Microsofti privaatsusavaldus – Microsofti privaatsus

. Peale lillede ja haljastuse meeldib mulle ka ressurssidesse säästev suhtumine ja asjade taaskasutamine. Mitte küll päris alati, sest uued asjad meeldivad mulle ka, aga kasutatud ja enam-vähem korras asjade äraviskamine tundub mulle täiesti vastuvõetamatu. Microsoft kogub andmeid teie käest, teiega peetava suhtluse kaudu ja oma toodete kaudu. Osa neist andmetest esitate meile otse ise ja osa neist andmetest saame siis, kui kogume teavet teie interaktsioonide, kasutuse ja kogemuse kohta seoses meie toodetega. See nädal ei ole eriti hea aeg erinevate müügitehingute tegemiseks, sest soovitud tulemuste saavutamine on kaheldav. Järgmisel kuul peaksid selles vallas asjad juba oluliselt ladusamalt kulgema.

Märkused