Kui 2% ei tundugi palju, siis küsi endalt aga järgmist: kas sul oleks see 2% lisaraha muidu olemas olnud?

Nädala tipud | Õhtuleht

. Küll olla lennukitel puudunud üldse igasugune õigus lennata, küll olla Afganistani võimud palunud need arestida, küll räägitakse mingist salakaubaveost… Ent peamine on, et piloodid said vabaks. Lisame siia uudise selle kohta, kuidas teist kuud järjest on toidukorvi hind enam-vähem samaks jäänud ja nii ei tundugi elu väga hull. Soovi korral.Eestimaal saab ikka palju nalja, kui klassikuid meelde tuletada. Tore, et juubeli tähistamine on ette võetud suurelt ja kahju, et ta seda ise ei näe. Kõrgema taseme krediitkaardid garanteerivad kasutajale lausa VIP-laadse kohtlemise, mis on kindlasti suureks eeliseks teiste krediiditoodete ees. Ent küllap on ta niigi rahul ja õnnelik, saab ta ju nüüd jämmida teiste maailma rokkmuusika parimate poegadega, kes samuti meie sebimist pilvepiirilt vaatavad. Laen hypoteegi alusel, soodsaim laenuintress. Autolaenu puhul ei tule tagatiseta laen kui selline kõne alla – autolaenud on alati tagatislaenud, kus ostetav auto jääb laenu tagatiseks. Jimi Hendrixi, John Bonhami, Janis Joplini ja teistega. Ja me ei unusta neid iial.Segane on see lugu, oi kui segane. Mida täpsem on info, seda lihtsam on laenu saada.

Majanduskriis või lihtsalt müra? -

. Kus seda enne nähtud on, et ametiühingud ja tööandjad on nagu kukupaid ühes paadis, Ansip ja Ligi teadagi hoopis teises. Kui 2% ei tundugi palju, siis küsi endalt aga järgmist: kas sul oleks see 2% lisaraha muidu olemas olnud.

Selge, et valitsusel on töötu- ja haigekassa rahaga oma plaanid. Kehv muidugi, et nad vormiliselt süüdi jäid, aga küllap seda kõike annab nüüd vaidlustada. Kui 2% ei tundugi palju, siis küsi endalt aga järgmist: kas sul oleks see 2% lisaraha muidu olemas olnud. Ise ma küll kedagi ei tea, kelle palk tõusnud oleks, aga ikka tore, kui kellelgi hästi läheb

Märkused