Krediitkaardi andmed tuleks alati sisestada üksnes sellise veebilehe kaudu, mille aadressiriba algab kujul SSL turvaprotokollile

Paberarvet sel juhul ei saadeta.puhul kannab klient Neste arvelduskontole rahasumma, mille ulatuses saab kaardi valdaja teha ettemaksul põhineva kaardiga tehinguid. Sisesta andmed, seejärel kuvatakse Sinu andmetega pdf-fail. Kui bussijuht otsustab jalgratta pagasiruumi paigutada, peab transporditaval jalgrattal olema eraldatud esiratas. Krediitkaardi andmed tuleks alati sisestada üksnes sellise veebilehe kaudu, mille aadressiriba algab kujul SSL turvaprotokollile. Vaba ruumi olemasolul on reisijal võimalik kaasa võtta lubatust rohkem reisipagasit - ostuse lisapagasi osas võtab vastu bussimeeskond vahetult enne väljumist. Samuti seepärast, et soovime tagada kõikidele reisijatele võrdse kiirusega internetiühendust, sest kõikidel kasutajatel on ligipääs samale internetile. Maksekaart kehtib Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Loode-Venemaal. Ka soodustust näed koondarvel, mitte tanklakviitungil.

VAT numbrid -

. Vajad kiirelt raha, noore pere laenu tingimused. Lux Expressi veebilehelt ostetud pileteid saab tagastada kodulehel asuva tagastamisvormi kaudu. Kui olete ostnud pileti, kus vedajaks on Lux Expressi partnerid, on kohustuslik sõidupilet eelnevalt välja printida ja seda bussijuhile näidata. Euroopa Liidu piires rahvusvahelisetel reisidel peab olema kaasas reisija kodakondsusjärgses riigis väljastatud kehtiv isikutunnistus või pass. Ostin pileti ning sellele on märgitud "vaba koht". Pärast bussi väljumist sõidupiletit tagasi ei osteta. Soomes me soodustust tänasel päeval pakkuda ei saa.

Koos lemmikloomaga peab reisima ka tema eest vastutav isik. Kiirlaenud 24 h, laenud24. Kui digiallkirjastad taotluse, siis saada see meile e-kirjaga. Vastavalt bussi tüübile võib istmete paigutus erineda. Kuid kas üks iste on parem kui teine, oleneb aga eelkõige inimesest ja tema ootustest. Iga reisi täpset istmeplaani saate näha konkreetse reisi detailidest ning endale sobiva koha seal välja valida. Kaart kehtib ka Eestist väljaspool ning seda on mugav kasutada. Juhul, kui bussis on nii tava- kui ka Lounge-klass tuleks koht valida vastavalt pileti tüübile. Sõidupileti muutmisel võivad hinnale lisanduda hinnakirjajärgsed teenustasud. Eestis, Soomes ning Venemaal saad kaardiga tasuda ka poes tehtud ostude ja autopesu eest. Arve/väljavõtte saad tellida elektrooniliselt oma e-maili aadressile või panga postkasti. Taotluse avamiseks ja täitmiseks vajad Acrobat Reader programmi ning digitaalseks allkirjastamiseks ID-kaardi tarkvara, ID-kaarti, kehtivaid paroole ja ID-kaardi lugejat. See tähendab, et pead tegema oma kulutustes üleüldiselt muudatusi. Arvet on mugav tasuda otsekorraldusega, lepingu saad sõlmida pangas. Kahjunõude aluseks on pagasi kviitung või muu dokument, mille alusel on võimalik näha pagasi ostukuupäeva ning maksumust. Meie bussijuhid kontrollivad peale igat reisi bussi üle ning üldjuhul leitakse kadunud asi ikka üles. Autoriseeritud edasimüüjate juures saab muudatusi teha juhul, kui sõidupilet on sealt ostetud.

Korduvad küsimused - Lux Express

. püsikampaania piletitega, mis on kõige soodsam piletite tase. Istekohta on võimalik valida läbi kõikide Lux Expressi müügikanalite. Sõidupileti muudatused on võimalikud kuni reisi toimumise algusajani. Soovi korral saab tagastada originaalpileti vastavalt kehtivatele reeglitele ja osta uue pileti. Kui pagas on saanud kahjustada bussifirm süül, on reisijal õigus esitada ettevõttele kahjunõue. Lisaks on sõidupileteid võimalik soetada Lux Expressi müügiesindustes või agentide juures, kus sõidupileti hinnale võivad lisanduda agendipoolsed teenustasud. Kaardiga tankimine on Venemaal Sulle soodsam. Neste maksekaardiga on tankimine Sinu jaoks alati soodsam. Vedaja soovitab Reisijal kindlasti sõlmida reisikindlustuse, mis hõlmab ka pagasikindlustust. Euroopa Liidu tähtajaline elamisõigus ei ole reisidokument. Väiksed laenud, sularaha credit Tallinn. PINS kaart on personaalne ning soodustused kehtivad vaid kaardi omanikule. Sõidupileteid ostetakse tagasi ainult sellest müügikohast, kust need on ostetud. Samuti peavad esiratas ja jalgratas olema eraldi pakendatud. Pagasi sisu ettevõte ei hüvita. Bussist piletit ostes PINS soodustus ei rakendu. Saada andmed kas ilma allkirjata ja tule kaardile järele kontorisse või prindi välja pdf-fail, allkirjasta see ning edasta taotlus faksi, posti või e-kirjaga. Ära tuleks märkida ka sõidu kuupäev ja väljumise kellaaeg, sõidusuund ja võimalusel ka istekoha number. Kui uus sõidupilet on kallim, tuleb muutmisel tasuda algse ja uue sõidupileti hinnavahe. Pange tähele, et PINS soodustus ei kehti piletit bussist ostes. Klienditeenindusest pileteid ostes esita pileti ostul PINS kaart klienditeenindajale. Nii saame kontrollida invabussi olemasolu ning parima lahenduse leida. Vahepeatustest koha valimise võimalust ei ole - reisijale määratakse "vaba istekoht" ehk reisija saab sobiva koha ise bussi saabudes vabade istmete seast valida. Maksekaardiga saad maksta Jazz autopesulates. Ostes sõidupiletit online müügisüsteemist, võib näha, et kõiki reise ei opereeri Lux Express, vaid on ka teisi vedajaid. Soodustusel ei ole ealisi ega PINS programmist tulenevaid piiranguid. Tallinna müügiesinduses on võimalik kasutada iseteenindusarvutit, sellisel juhul teenustasu piletiostule ei lisandu. Vahetult enne väljumist bussijuhilt või reisisaatjalt piletit ostes rakendub aga maksimaalne hind, seetõttu soovitame pileti alati eelnevalt ära osta

Märkused