Krediiditasu tuleb maksta vaid perioodi eest, mil summa on sinu kasutuses

Laenusumma võib ennetähtaegselt osaliselt või täielikult tagastada. Isikutuvastamine Monefit’is Eestis kehtivad rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadused nõuavad, et kõik esmakordsed kliendid end Monefit’i esindustes või Omniva postkontorites ühekordselt identifitseeriks. Tegemist on päris erakordse pakkumisega, sest uus klient saab teenuse esimesel kuul täiesti tasuta. Samas lubatakse eeskujuliku maksekäitumisega lojaalsetele ning ennast tõestanud klientidele võimalust krediidilimiiti tõsta. Pärast lepingu kinnitamist on krediidikonto avatud ja kasutamiseks valmis. Taotle SMS kiirlaen ID kaardiga. Minimaalsete tagasimaksete suurust ja makseperioodi arvestatakse jooksvalt taskukohasemaks, nõnda et laenukohustuse jääk ning tagasimaksete suurus säiliks alati mõistlikes proportsioonides. Täpsed detailid tuuakse välja krediidi teabelehes, millega saate tutvuda laenutaotluse esitamisel. Krediidilimiidi ülempiir sõltub taotleja personaalsest krediidivõimekusest. Mida kiiremini seda teha, seda väiksemad on laenuga kaasnevad kulutused. Eelnevalt mainitud minimaalne tagasimakse on just nimelt minimaalne nõutud summa, mis tuleb igakuiselt tasuda. Vaba krediidi maht sõltub sellest, kui palju on krediiti parasjagu kasutatud ja kui palju on raha kuumaksetena tagasi makstud. See tähendab, et varasemad kuumaksed on suuremad kui nendele järgnevad maksed. Maksepuhkuse võimalus. Kliendile saadaoleva krediidi ülempiir võib olla madalam kui suurim esialgu välja pakutud laenusumma. Kiirem ja mugavam on aga digitaalne isikutuvastus, mille saab ära teha kodust lahkumata otse internetis. Konto loomise käigus tuleb krediidiliini kasutamise tingimustega tähelepanelikult tutvuda ja nendega nõustuda. Krediidikonto avamine käib digitaalselt. Traditsioonilise isikutuvastuse tegemiseks tuleb minna ID-Punkti. Pole vaja maksta lepingutasu ega intressi.

Näiteks, kui lesid õhtul voodis, mõtle kõigele, mille üle sa oled tänulik – see võib olla töökoht, lapsed, tervis, misiganes. Korduval laenamisel ei ole tarvis uut laenulepingut sõlmida. Alati saab tagasi maksta rohkem. Kasutatud krediidi ennetähtaegne tagastamine Monefiti krediidilimiidi kaudu võetud laen on paindliku laenuperioodiga. Tagasimakse päev vali ise. Krediiditasu tuleb maksta vaid perioodi eest, mil summa on sinu kasutuses. Raha saamiseks saada vastavasisuline sooviavaldus SMS-iga, nutitelefoni ÄPIst või internetis Monefit’i koduleheküljel aadressil https://www.monefit.ee/.

Vaesus ja sotsiaalne tõrjutus valitu Euroopa riikides - TAP Project

. ID-punktide hulka loetakse Monefit’i esindused ning Omniva postkontorid, mis pakuvad isikutuvastusankeedi allkirjastamise võimalust. Esmane krediidivõimekuse kiiranalüüs tehakse ära krediidikonto avamise faasis. Krediiditasu tuleb maksta vaid perioodi eest, mil summa on sinu kasutuses. Samuti ka Monefit krediidiliinil – saadaolevad vahendid suurenevad ja vähenevad dünaamiliselt vastavalt kasutatud osale ning tehtud tagasimaksetele. Nõuded krediiditaotlejale: • Vanus vähemalt: al. Vali omale mõistlik laenusumma ning liigu edasi samm sammult. Monefit ei lase laenuperioodil venida liiga pikaks, üritatakse leida optimaalne laenukoormus nii laenu hinna kui targalt laenamise vaatenurgast. Krediidikonto avanud kliendid saavad määratud krediidilimiidi ulatuses raha igal ajal kasutusse võtta. Krediiditasu tuleb maksta vaid perioodi eest, mil summa on sinu kasutuses. Krediidivõimekuse kontrolli tegemiseks kasutatakse tänapäeval peamiselt internetipankade kontoväljavõtteid ja päringuid avalikesse ning ettevõttesisestesse maksehäirete inforegistritesse. Digitaalse isikutuvastuse tegemiseks sobib kasutada ID-kaarti ja Mobiil-ID või Smart-ID online lahendusi.

Monefit laenud: Mobiilne krediidiliin - Krediidikonto ja SMS laen ID.

. Minimaalne tagasimakse Krediidiliini kasutamisel koostatakse kliendile maksegraafik, mille tagasimaksete suurus on igakuiselt kahanev

Märkused