Krediidiinfo maksehäireregister, väikese intressiga laen

aasta sügisel omandas Krediidiinfo AS-i rahvusvaheline kontsern Experian, mis pakub info-, krediidi- ja turundusteenuseid. aastal hakati välja andma Eduka Eesti Ettevõtte tunnistust. aastal loodud Eesti ettevõte, mis tegeleb Eesti ettevõtete ja eraisikute finantsandmete kogumise ja töötlemisega, uurib ettevõtete maksekäitumist, krediidipoliitikat ja pankrotte ning haldab maksehäireregistrit.

Creditinfo Eesti

.

Maksehäirete sisestamisõigus on firmadel, kellel on sõlmitud Proff-paketi leping Creditinfo Eesti AS-ga. aastal alustati krediidihaldusteenuse pakkumist. Krediidiinfo kuulub rahvusvahelisse krediidiinfoettevõtteid ühendavasse organisatsiooni FEBIS. aastal alustas Krediidiinfo Eesti ettevõtete kohta raportite koostamist ning info vahendamist välisfirmade kohta. Kui pangakontod on aga erinevates pankades, võib laenusumma kättesaamine võtta pisut kauem aega.. Maksehäire lõpetatakse võlgnevuse täielikul tasumisel. detsembril võttis senine Krediidiinfo AS endale uueks ärinimeks Creditinfo Eesti AS. Avastage - kas kiirlaenud segaad hiljem pangast laenu võttes. aasta sügisest on Krediidiinfo Experiani tütarfirma. Leia parim 600-€one kiirlaen paari sekundiga.

-

. aastal Eesti pankade poolt ning seda haldab Creditinfo Eesti AS. Maksehäire lõpukuupäev on võlgnevuse tasumise päev. aastal asutasid Eesti pangad Krediidiinfo AS-i. Kui maksehäire avaldamise hetkeks on nõudeid rohkem kui üks, märgitakse maksehäire alguse kuupäevaks vanima nõude maksetähtajale järgnev päev. Registris on kajastatud informatsioon võla tekkimis- ja lõppemiskuupäeva, summa suurusjärgu ja päritolu kohta. Krediidiinfo maksehäireregister, väikese intressiga laen. Maksehäireid kokkuleppel võlgnikuga ei kustutata. Maksehäirete infot sisestavad ja kasutavad Eesti krediteerijad kõikidest elutähtsatest valdkondadest nagu näiteks pangandus, side, telekommunikatsioon, kütus, kaubandus, ehitus, rentimine, veondus jne.

Märkused