Korrus, Tallinn Kodulehekülg: Asukoht kaardil

Festivali külastajat ootavad mõnus muusika, meeleolukas programm ja oivaline aroom. Kui saabub palgapäev ning poes on parasjagu head pakkumised, siis võib kärmelt tekkida soov end „hellitada“ ja lubada head ning paremat. Korrus, Tallinn Kodulehekülg: Asukoht kaardil. Pileteid müüakse ürituse ajal kohapeal.Või eelmüügist läbi Piletilevi. Korrus, Tallinn Kodulehekülg: Asukoht kaardil. Teadlikule tarbimisele kaasaaitamine, tarbijates huvi tekitamine, kohvigurmaanide üllatamine uute toodete ja pakutavaga – see ongi kohvifestivali taotlus. Uued maitsed, valmistamisvõtted ja -vahendid, erinevate seadmete võimalused ja kasutamine ehk imelise kohvimaailma saladuste avamine laiemale publikule. LaenMe veebiportaalil võib olla finantssuhteid teenusepakkujatega, kelle tooteid või teenuseid esitletakse või reklaamitakse sellel veebilehel.

Corsica Ferries   www.corsica-ferries.co.uk Prantsuse firma laevadega saab Itaaliast ja Prantsusmaalt nii Korsikale kui Sardiiniale. Tallinn Coffee Festival Kolmandat korda toimuv Tallinn Coffee Festival #TLNCF on üritus, kus saab tutvuda paljude erinevate ja eriliste kohvisortidega, kohvivalmistusviiside ning seadmetega. Müüme laevapileteid nii Eestist väljuvatele kui Euroopa liinidel sõitvatele laevadele. Piletid Inglismaa ja Prantsusmaa vahel sõitvatele praamidele. Erialaproffidele pakub festival profiprogrammi: võistluseid, ala tippude esinemised seminaridel jms. Corsica Linea   http://www.corsicalinea.comPrantsuse firma laevad sõidavad Prantsusmaalt Korsikale, Sardiiniale ning Aafrika põhjarannikule Tuneesiasse ja Alžeeriasse. Eurotunnel   www.eurotunnel.com Eurotunnel on kiireim ühendus Inglismaa ja Prantsusmaa vahel.          www.scandlines.com    Scandlines’i laevad sõidavad Taani, Saksamaa, Rootsi ja Baltimaade vahel. Üritust täiendavad tänavatoit ja kohvikud. Muuhulgas leida vastused küsimustele, mis on Chemex ja Aeropress, kuulata mõnusat diskorimuusikat ning maitsta parimat tänavatoitu. BC Ferries   www.bcferries.comKanada firma laevad peavad ühendust Briti Columbia rannikul. Lisaks kohvile on festivalil esindatud muud kuumad joogid, nagu tee ja kakao. TLNCF-i korraldajad ja osalejad on seadnud oma eesmärgiks kohvikultuuri arendamise Eestis. Kauplemiseks soovitame kaasa võtta sularaha. Seega võib öelda, et üldiselt ilma konto väljavõtteta kiirlaene ei pakuta, kuid siiski on olemas 2-3 erandit. Ühes katlas segunevad professionaalid ning entusiastid – kohalikud röstijad, kohvikud, maaletoojad, kohvisõbrad. Moby   www.moby.it Itaalia firma Moby peab ühendust Itaalia ning Sardiinia, Korsika, ja Elba vahel.

- Loomeinkubaator - Loomeinkubaator

. Atlânticoline   https://www.atlanticoline.ptLaevaühendused Assoori saarte vahel. Sularaha / kaardimakse Festivali pileti eest on võimalik maksta nii sularahas kui ka kaardiga. Kahepäevane TLNCF programm on suunatud nii kuumade jookide sõpradele kui ka erialaproffidele. Mõnusa tassikese kuuma joogi juurde kuulub ikka hea seltskond. Kohvisõpradel on võimalik nautida tõelist festivalimelu ning tutvuda suure hulga erinevate kohvi- ja teesortidega. Küsi lisainfot ja pakkumist Alandstrafiken    www.alandstrafiken.ax   Praamipiletid Rootsist ja Soomest Ahvenamaale ning saarestiku sisesed ühendused.

Kaubanduskeskus T1 Mall of Tallinn | Meelelahutuskeskus

.

Mon Repos

Märkused