Kõik muudatused hakkavad kehtima hetkest, mil need avaldati lehel

Peagi on valmiv hetkel juba käimasoleva saate pausile paneku funktsioon. Kui sul on tellitud Telia TV lisateenus Salvestamine koos tasuta MINU.TV-ga, siis pärast uue teenuse kehtima hakkamist ei sisaldu enam selles teenuses Lastenurka. Kui sul on tellitud tasuline MINU.TV, siis TV teenuste uuendamisel muutub selle teenuse nimi Telia TV-ks ning paketis ei ole enam Salvestamist ja Lastenurka.

Uudised | Terviseamet

. Selleks, et määratleda turul pakutavate toodete võimekust, oleme otsustanud võimaldada hankest huvitatud osapooltele sooritada proovitöö, mis põhineb Elektrilevi igapäevasel võrgu planeerimise ja haldamise stsenaariumil.

Kohalikud teated - Pärnu linn Audru osavald

. Et tagada parim hind, kvaliteet ja paindlikkus, teeb Elektrilevi paljusid elektrivõrguga seotud töid partnerite abil ja hangete korras. Lisaks saad hakata saateid soovi korral vaatama ka nutitelefonis, arvutis ja süleris. Pärast sinu TV-teenuse uuenemist teavitame sind SMSi või kirja teel. Kui sul on eraldi tellitud Telia TV lisateenused Salvestamine ja Lastenurk, siis pärast teenuste uuendamist jäävad need endiselt kehtima. Sidevõrgu haldamiseks on meil kavas hankida automaatne sidevõrgu planeerimise ja haldamise süsteem. See tähendab, et klient ei ole enam seotud ühe kindla teenusepakkujaga, vaid ta saab valida endale sobiva või kasutada ka mitme erineva operaatori teenust korraga. Ühtlasi on siin esitatud tööde teostamise ja üleandmise tüüpnõuded, töövõtulepingu tüüptingimused ning ülevaade Elektrilevi poolt tunnustatud põhimaterjalidest ja -seadmetest. Vaata igas seadmes Uus TV on vaadatav teleris, süleris, tahvlis kui ka mobiilis. Vaatajakohtade arv on märgitud iga paketi juures. Uus TV on vaadatav teleris, süleris, tahvlis kui ka mobiilis. Soovi korral saad juurde tellida Lastenurga, Salvestamise, HBO või muu lisateenuse või lisada vaatajakohti. E-posti aadressile hangete avaldamise kohta teavituste saamiseks, soovitame endale seadistada riigihangete registri infotellimus. Telli lisateenuseid ja vaatajakohti Soovi korral saad juurde tellida Lastenurga, Salvestamise, HBO või muu lisateenuse või lisada vaatajakohti. Samuti on valmimas “Otsi” funktsioon, millega on telekavast võimalik leida saatenime, näitleja nime jm infot. Soovi korral laadi alla äpp, uuenda olemasolev äpp või vaata otse veebis. Siit lehelt leiate infot Elektrilevi toimunud ja käimasolevate hangete ning pakkujatele ja pakkumustele esitatud nõuete kohta. Valime sulle sinu praeguseid teenuseid arvestades sobivaima ja soodsaima paketi. Credit24 intress, kiirlaenufirmad ja protsendid. Kui Lastenurk oli eelnevalt Telia TV-s tellitud, siis jääb see endiselt kehtima. Soovi korral saad ka ise pärast muudatust uue paketi valida. Tutvu kõigi pakettide sisuga. Elektrilevi ehitab võrgu elektriliinidele ja see tähendab, et meil on võimalik kaasaegne kiire interneti võrk ehitada võimalikult kiiresti ja soodsalt väga paljude inimesteni. See sõltub sinu uue Telia TV paketis olevatest vaatajakohtadest. Enda teenuse uuenemise nägemiseks logi sisse. Tehakse sisseoste emotsioonide ajendil. Tutvu uute pakettide ja kanalitega lähemalt. KUI SINU TV SAAB UUENDATUD Teavitame sind teenuse uuenemisest Pärast sinu TV-teenuse uuenemist teavitame sind SMSi või kirja teel. Vaatajakohtade arv näitab, kui mitmelt ekraanilt saab teenust samaaegselt vaadata.

Eraklient | Olerex

.

Kõik muudatused hakkavad kehtima hetkest, mil need avaldati lehel. Kui oled tellinud MINU.TV-le lisaekraanid, siis see tellimus uue Telia TV kehtima hakkamisel lõpeb. Elektrilevi ehitab võrgu ja teenust hakkavad võrgus pakkuma erinevad sideoperaatorid.. Elektrilevi on Eesti suurim võrguettevõtja, kelle eesmärk on lisaks kvaliteetsele elektrivarustuse tagamisele pakkuda ka operaatorineutraalset avatud sidevõrku, mis põhineb valguskaabli tehnoloogial. Vali TV pakettide vahel Valime sulle sinu praeguseid teenuseid arvestades sobivaima ja soodsaima paketi. Väikelaenu taotlused saavad koheselt vastuse

Märkused