Kõik, mis sa teenid, on sinu

Kontovaates klõpsa nupule „Muuda salasõna“. Coop Panga deebetkaart ühendab endas Coop Eesti püsikliendikaardi ja kõik pangakaardi võimalused. Igal kuul toimub uus loosimine ja ostusumma alusel virtuaalsete loosipiletite arvestamine algab otsast peale. Samuti saad seda mugavalt jagada sõprade või pereliikmetega, kes saavad seal samuti soovi korral muudatusi teha. Kõiki arveid ja tellimusi on Sul konto omanikuna võimalik vaadata ja alla laadida ka kontohalduse vaates tellimuste alt. Juhul, kui tellid kaubad eCoopi toidukappi, pead märgitud ajavahemikul ise toidukapi juurest läbi astuma ja kaubad sealt välja võtma. Kogu boonuspunkte Iga ostuga teenid boonuspunkte, mis arvestatakse ümber rahaks ning saad hiljem kasutada ostude eest tasumisel. Kui tellimuse hulgas on mitte tellitud, defektseid või katkises pakendis tooteid, saad need kohe kullerile tagastada. Arvuta, palju igakuiselt säästaksid! Soodustused aastas Boonusraha aastas Säästukaart on Coop Eesti püsikliendi- ja liikmekaart, mille omanikuna saad osa paljudest sooduspakkumistest ning teenida boonuspunke. Seda saad teha klikkides valikule „Lisa Säästukaart“. *Boonuspunkte ei ole võimalik teenida alkohoolsete jookide, tubakatoodete ja tubakatoodetega seonduvate toodete, Coop Eesti kinkekaartide ja vahendatavate teenuste eest. Kui asendustoote müügihind ja/või kogus on väiksem kui Sinu tellitud toote müügihind ja/või kogus, tagastame toote müügihinna vahe. Kontrolli, kas Sinu aadress asub meie tarnepiirkonnas siit ning leia omale mugavaima asukohaga toidukapp.

Kuidas osta? | Coop Eesti e-pood - Kõik toidukaubad.

. Sisesta lahtrisse oma e-posti aadress ja kasutajanimi, millega varasemalt eCoopi kasutajakonto registreerisid, ning vajuta nuppu "Saada". Leia soovitud tooted ning lisa need valitud koguses ostukorvi. Kui tellitud toode on vaja asendada, proovib e-poe töötaja Sinuga ühendust võtta telefoni teel ning leida ühiselt parima lahenduse toote asendamiseks. Praegu pakume transporti Tallinnas ja selle lähiümbruses ning Pärnus ja selle lähiümbruses. *Ettevõtte nimele tehtud kliendikaardiga on võimalik saada kõiki soodustusi, kuid boonussüsteemis saavad osaleda ehk boonuspunkte koguda vaid eraisikutest kliendikaardi omanikud. Oste saavad teha nii Coop Panga, LHV, Swedbanki, SEB kui ka Luminori kliendid. . Kui tellid kaubad kulleriga, aitab ajast kinnipidamine aga kulleril oma tööd planeerida. Autoloosis osalemine on automaatne – kliendiprogrammi süsteem peab ise arvestust, kui palju virtuaalseid loosipileteid Sa kuu jooksul endale kogud. Allpool oleme kirja pannud vastused eCoopi klientide enamlevinud küsimustele. Osta nutikalt Kliendikaardi omanikuna saad kasutada iseskaneerimispulti ja kaubad otse toidukotti laduda. Isikut tõendava dokumendi puudumisel on meil õigus jätta tooted väljastamata. Juhul, kui tellid kaubad kulleriga koju, pead tellimuses märgitud ajavahemikul olema kodus ja telefoni teel kättesaadav, et kuller saaks kaubad mugavalt Sinuni toimetada. Säästukaart on Coop Eesti püsikliendi- ja liikmekaart, mille omanikuna saad osa paljudest sooduspakkumistest ning teenida boonuspunke. Enne tellimusega jätkamist veendu märgitud aja sobivuses, sest pärast kokkulepitud järeletulemisaja möödumist toidukapid tühjendatakse ja siis enam kaupa kätte ei saa. Toodete tagastamisega seonduvad kulud kannab klient. Sellele vaatamata on asendustootest Sul alati võimalus kauba kättesaamisel loobuda. See on imelihtne! Kauba kättesaamiseks pead sisestama vaid koodi, mille saadame Sulle eelnevalt SMSiga. Saadame kohe Sinu e-posti aadressile uue salasõna. Kui peame tellitud toote asendama, proovib meie e-poe töötaja Sinuga telefoni teel ühendust võtta ning kokku leppida selles, kas ja mille vastu toote asendatakse. Koheselt saab kaardi kätte nendes üksustes. Säästukaart Plussi pakub Coop Finants AS. Ostunimekirju võid koostada piiramatult. Tasu kauba eest hiljem Säästukaart Plussi kasutades saad oma ostude eest tasuda soovi korral järgmisel kuul arve alusel, nii nagu mobiili- või elektriarvega. Maksmine toimub turvalises maksekeskkonnas väljaspool eCoopi keskkonda.

President Kersti Kaljulaid, astu tagasi! -

.

Milline kaart valida? | Coop

. Coop kliendiprogrammi tingimused Deebetkaardi tüüptingimused Säästukaart Plussi lepingu tingimused Krediidi kasutamise võimalus Jah Enne lepingu sõlmimist soovitame tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajadusel pidada nõu asjatundjaga. Kõik, mis sa teenid, on sinu. Ostes kuus vähemalt saja euro eest kaupa teenid varasema viie asemel kümme boonuspunkti ühe euro kohta. Kui asendustoode on tellitud tootest kallim, ei pea Sa juurde maksma. Pärast kauba üleandmist saadame Sulle e-posti teel lõpliku arve. Toidukappi tehtud tellimusele saab järele minna see, kellel on olemas tellija numbrile saadetud PIN-kood, mis toidukapi uksed avab. Selleks, et toidukaubad toidukapis oma omanikku oodates kenasti säiliks, on ka nemad varustatud spetsiaalsete jahutus- ja külmutusseadmetega. Kui toode kaalub vähem kui Sa tellisid, tagastame hinnavahe. Coop deebetkaardi omanikuna saad osa kõikidest Säästukaardi sooduspakkumistest ja teenid boonuspunkte.

Juhul kui e-poe töötaja Sinuga ühendust ei saa, asendab ta toote võimalikul parimal viisil ise. Kui toode kaalub rohkem kui Sa tellisid, ei pea Sa juurde maksma. Kontrolli üle ostukorvi sisu ja vali endale sobiv kättetoimetamisviis, kuupäev ning ajavahemik. Kõik, mis sa teenid, on sinu. Avastasin üleantud tellimuse hulgast toote, mida ma ei olnud tellinud või mis oli defektiga või riknenud. Kui tellitud toodet ei ole tellimuse komplekteerimisel võimalik soovitud koguses anda või asendada, tagastatakse puuduoleva toote maksumus. Tagastada saab tooteid, mis on kasutamata ja rikkumata, st originaalpakendis. Nii ei tunne üks partner, kuidas ta on survestatud ning nagu juba eelnevalt mainitud, ei lähe ühise eelarve jälgimisel korda see, millised on teie vaatevinklid raha suhtes. Sellisel juhul tuleb eCoopis juba enne tellimuse vormistamist teade, et soovitud toodet ei ole toidukappi võimalik tellida. Kulleril on kohustus vastuvõtja dokumenti kontrollida. Soorita makse Säästukaart Plussiga või internetipangas. Moodusta perekond ja kogu rohkem punkte Perekonnaliikmete ostusummad liidetakse, tänu millele kogute koos rohkem punkte ja saavutate kõrgema boonusprogrammi taseme. Kui Sa ei ole valitud asendusega rahul, on Sul alati õigus sellest kättesaamisel loobuda. Boonussüsteem on astmeline – mida suuremad on Sinu iga kuu ostud, seda enam boonuspunkte Sa iga kulutatud euroga teenid. Juhul kui me Sinuga ühendust ei saa, asendab teenindaja toote oma äranägemisel. Ee Privaatsuspoliitika ja andmekaitse Meist: Superlaen. Tellin Boonussüsteem Iga kulutatud euro annab Sulle vastavalt saavutatud tasemele teatud hulga boonuspunkte.

Märkused