Kõige olulisem on edastada laenutaotlusega täpne info oma olemasolevate kohustuste ja sissetulekute kohta

Oleme avanud uuenduse läbinud e-poe www.nordbaby.com , kui soovite tootekonsultatsiooni siis pöörduge meie e-poodi või külastage meie kaupluseid Tallinnas ja Tartus. Sinna valikusse jäävad Cybex Solution S-Fix ning Cybex Solution Z-Fix turvatoolid. Turvahäll on esimene iste, mida beebiga autos kasutatakse. Suurim miinus on see, et tooli pole võimalik koos lapsega autost välja võtta nagu turvahälli ning tavaliselt pole testitulemused kõige kõrgemate tulemustega. Uuematel Cybex turvatoolidel on ka külgkaitsesüsteem ehk L.S.P. Kõige olulisem ja õrnem koht, mida kaitsta on lapse pea. Juhul kui tunnete sellise mudeli vastu huvi siis soovitame Nordbaby e-poest vaadata toodet Joie Every Stage FX.. Lisaks võiks veel osta autoistme kaitse, mis käib turvahälli ja auto istme vahele; peegli, mis võimaldab autojuhil näha beebit; päikesekardin, mis kinnitub turvahälli poolse ukse akna siseküljele ja aitab peegeldada tagasi liigset päikesekiirgust.

Järgmised variandid, mida Nordbaby soovitab oleks Cybex Sirona S i-Size, Cybex Sirona Z i-Size või Cybex Pallas S-Fix. Cybex Sirona mudelitele saab juurde osta topsihoidjat, suvekatet, autoistme kaitset. Mugavus – testitakse kuidas turvahäll või turvatool toetab lapse jalgasid, milline on keha hoiak, milline on materjal, milline on lapse vaateväli. Kõikide turvahällide ja turvatoolide puhul on oluline lapse kaitsmine õnnetuste korral, mis võivad toimuda nii väikestel kui ka suurematel kiirustel ning iga külje pealt. Kasutamine – testitakse turvahälli ja turvatooli kasutamismugavust ning kontrollpunkte, milles lapsevanemad ei tohi eksida. Hooldamine – testitakse tooli puhastamist ning ehitust. Õige mudeli valik on kõige olulisem. Siin lähevad valik ja võimalused laiemaks. Turvatooli valides jälgige, et esmalt oleks kaitstud lapse pea siis kael ja seejärel selg.

Vlog I Keeping it real I Üks päev 1,4 a lapsega I Mis lapse saamisega muutus

. Cybex Solution mudelitel saab lisadena juurde osta topsihoidjat, suvekatet ja autoistme kaitset. Näiteks turvarihmade kinnitamine ja avamine, lapse tooli kinnitamine, turvahälli või turvatooli sõidukisse kinnitamine. ADAC turvateste usaldatakse ning jälgitakse väga paljude lapsevanemate poolt, sest see on üks väheseid indikatsioone, mis aitab valida oma lapsele kõige turvalisemat turvahälli või turvatooli.

Valdo Reimann: kõige olulisem on pühendumine - Eesti Kirik

. Soovitused turvahällide juurde – Cybex pakub lisatarvikutena putukavõrku, vihmakile, suvekatet ning soojakotti. Kõik tooted on saadaval Nordbaby poodides ning ka www.nordbaby.com epoes. Nordbaby soovitab kasutada alati Isofix alust, sest see välistab turvahälli valesti kinnitamise ning teeb igapäevase kasutamise lihtsaks ning kiireks. Näiteks Solution Z-Fix turvatool kasvab koos lapsega ehk seljatoe kõrguse reguleerides läheb laiemaks ka õlaosa. Kõige olulisem on edastada laenutaotlusega täpne info oma olemasolevate kohustuste ja sissetulekute kohta. Laps pidevalt kasvab nii pikkusesse kui ka laiusesse ning lapse kasv on individuaalne, mis tähendab et õigel ajal üleminek ühest turvatoolist teise on oluline.

Lampard

. Turvapadja eelis rihmade ees on õnnetuse korral oluliselt väiksem vigastus lapse kaelale ning siseelunditele. Tööotsingud ei pea olema keerulised ja aeganõudvad. Lähtuda võib lapse kaalust kui ka lapse pikkusest

Märkused