Kodulaenu sissemaksu ajatamine, kuni 300 laen

Saa haridus, hangi töö, ÄRA saa lapsi enne kahte eelmist punkti. Võtsin kümneks aastaks, aga suutsin laenu tagasi maksta seitsme aastaga. Koduvägivalda võib esineda max üks kord. Mul tõesti ei ole vaba raha, ma olen kogu oma raha paljudesse kinnisvaraobjektidesse paigutanud. Ja kellega me need ametipostid täidaks kui kõik naised hakkaks ehitajateks, remondimeesteks jne. Sissemaksega aitab äkki Kredex või mõni hea sõber või sugulane. Meie kultuuriruumis on kombeks enne ise jalad alla saada ja siis pere luua. Kui laps paluks laenu, siis ilmselt müüksin midagi maha, aga võõraste pärast ma tõesti tõmblema ei viitsiks hakata. Näed, ei saa nemadki “mehe palgaga” endale kodu. Sellest ma räägingi – kõigepealt haridus, töökogemus jne. Kui ikka naine pidevalt ühe vägivaldse jorsi juurest teise juurde kolib ja igaühega lapse vorbib, siis ei pea talle mitte kodulaenu andma, vaid sotsiaaltoetust, et lapsed süüa saaksid. Kas just rotiga tegu, aga mugav olen ma küll. Lõppeb asi sellega, et saad vaid tüli ja vimma sellest laenamisest. Hoia seda eesmärki silme ees ja kõik võib olla võimalik. On ju ka väga vaeseid mehi ja rikkaid naisi, kodutute ja asotsiaalide hulgas on enamik mehi. Kõik sõltub siiski püsisissetuleku suurusest. Sinu maailmast aga ei taha midagi teadagi. Saan hakkama palgaga, aga vot sissemaksu raha pole. Sel juhul ta vast ei küsiks siin nõu, vaid oleks juba raha ja korter käes. Kõik sõltub ikkagi inimese maksevõimelisusest. Kui palju raamatuid on jäetud tagastamata jne. Mina olen oma elus palju kordi kogenud, kuidas laenatud esemeid tagasi ei tooda. Kodulaenu sissemaksu ajatamine, kuni 300 laen. Üksi jäädes aga ei ole naisel lastega suutlikust ise oma korter osta.

Pangad on kogu aeg laenu katteks kinnisvarale hüpoteeke seadnud ja seavad edasi. Ma olen oma tagavara kogunud tööga, kokkuhoidliku majandamise ja säästmisega. Kui sul oleks miljoneid, nii et jätkuks vabalt sinu enda ja sinu laste elu lõpuni, siis miks peaks paaniliselt kartma, et lähedane sõber äkki ei ole võimeline laenu kogu summa ulatuses tagasi maksma. Hea on olla majaomanik, aga veel parem on elada laenuvabalt. Oled ilmselt samasugune rott. Ära anna alla, uuri erinevaid võimalusi. Enamus naisi sõltub oma mehest finantsiliselt. Ja siis imestame, miks meil nii palju koduvägivalda esineb. See on vaese inimese mentaliteet. Otsuse selleks teen ise ja mingeid süümekaid ei kavatse küll tunda. Naine teeb hommikust õhtuni tööd, kuid seda ei peeta millekski. Meie kultuuriruumis on koduvägivald, naiste ja laste väärkohtlemine väga levinud. Laste saamisel hetkel võibki kõik ilus olla, kui mehega koos ollakse. Pank ei ole kinnisvaraäri, et peaks iga maksuvõlglase objektist hiljem huvitatud olema. Naistele võiks olla riigipoolne toetus eluaseme soetamisel. Kodulaenu sissemaksu ajatamine, kuni 300 laen. Heal juhul oma vennale, kui ta väga hädas oleks. Meie kultuuriruumis paraku on siiani naiste töö vähem väärtustatud ja tööandjad ei taha midagi teada rasedatest või väikeste lastega naistest. Mina , kui vaja, aga ei laena. Enamus naisi saab ju meestest vähem palka ja töötab valdkondades, kus on väiksemad palgad. Väga jube ja naisi alandav seisukoht sul, ära kuskil seltskonnas kõva häälega seda küll avalda. Töö ja eriala valik on sügavalt isiklik. Sulle tuleb see vist uudisena. Neil naistel pole kuhugi minna ja kolitakse kokku ebasobivate meestega, sest kuskil on vaja elada. Kiiresti vaja raha, rakvere luutar.

43 aastasele kodulaen ? - Perekooli Foorum

. Laekumise kiirus sõltub pangaülekande kellaajast ning teie poolt kasutatavast pangast. Peale seda on lahkumine ja punkt. see ongi feminism: ohvriroll on naisele reserveeritud naine ei vastuta oma valikute eest naine peab olema kõigist teistest priviligeeritum Please wait. Selle asemel, et pesta korraga ära üks kahvel, pese nõusid korraga, ära lase käsi pestes veel niisama joosta ning käi pigem duši all, mis on tunduvalt veesäästlikum kui vannis käimine. Mõnel puhul on laenu pikendamine tasuta. Aga usu, on olemas veel üks hoopis teistsugune, ilus ja helge maailm. Oma kodu võib olla vägev motivaator raskuste ületamisel. Pealtnäha toredad ja viisakad inimenesed. Selge see, et tahetakse ka füüsiliselt raha, mitte esemeid. Siis ei satu ka mingisse imelikku lõksu. Aga mittesõltuvate naiste puhul ei tule meestel sellist mõtetki pähe. Lihtalt tänapäeva inimeste menatliteet on selline, et laenatud asjasse ei suhtuta aupaklikult ega võeta vaevaks kunagi tagastada. Ja ära kindlasti mine mehele, et “kuskil elada”. See põhineb mõistagi inimese võimetel, oskustel, ajupotentsiaalil. Ja siis – kui soovi on, saavad ehk lapse. Loomulikult ei ole ma miljonär, et võiks paremale ja vasakule raha laiali jagada. Arvestada ju tuleb, et see tuleb ka tagasi maksta ja selleks tuleb kõvasti tööd teha. Aga peab ka tegutsema, et need unistused täituksid. Raha muuseas võib devalveeruda, kinnisvara puhul, olenevalt objektist, on see oht oluliselt väiksem. Vot mina ei usu, et ka miljonärid oma tuttavaid nii lahelt rahapakkidega varustavad. Miks peaks pank keelduma, kui ta saab ostetavale eluasmele hüpoteegi seada. Ma arvan, et siin pole poliitikutel küll midagi teha. Mul ka oli kunagi tuttav, kes laenu nurudes alati teatas, et TEMA küll annaks laenu, aga väike oli viga selles, et temal kunagi ei olnud raha. See on väga tavaline ja normaalne ja juhtub iga päev. Kui seda võimalust ei olnuks, siis maksaksin veel hea hulga aastaid… Please wait.

Märkused