Kodu ostmine on mõistlikum eelkõige nende jaoks, kes on enamgi kui sajaprotsendiliselt veendunud selles, kus nad tahavad elada ülejäänud elu

Seevastu elu kindlustamine on asi, mille peale paljud meist pole kunagi mõelnudki. Kaasaegsed valvesüsteemid sinu kodu kaitseks. Mitmekesiste võimalustega juhtmevaba GSM koduvalve süsteem. Juhtmevaba valvesüsteem on ideaalne lahendus juhul, kui ei soovita kaableid vedada. Õnnetused võivad juhtuda igaühe kodus Õnnetusi, mille peale ei oska tullagi, juhtub kodudes palju, alustades tulekahjust ja lõpetades mõne pisieseme purunemisega. Selleks, et tulla toime ettenägematute kulutustega, võite põhilepingule lisada vabalt valitavaid kaitseid. Kodulaen on ideaalne lahendus, kui vajad laenu kodu ostuks, põhjalikuks renoveerimiseks või kodu ehitamiseks. Foorumi artiklid Neli müüti elu kindlustamise kohta Umbes kaks kolmandikku Eesti inimestest on kindlustanud oma kodu ning elementaarseks peetakse ka auto kaskokindlustust. Elades tuleb ootamatusi ette. Elukindlustus tagab kriitilistel hetkedel teile ja teie perele rahalise turvatunde ja võimaldab perel toime tulla ka siis, kui Te ise enam nende eest hoolitseda ei saa. Maja ja auto kindlustamine tundub elementaarsena ning selle vajalikkuses naljalt keegi ei kahtle.

DILEMMA: esimene kodu üürile või pangalaenu eest?

.

Kodulaen - Swedbank

.

4 asja, mida jälgida esindusest uue auto ostmisel | SEB

. Veskimöldresse saab iga soovija rajada kodu täpselt oma unistuste ja äranägemise järgi. Unistuste kodu rajamise kergendamiseks on meie meeskond teile abiks igas etapis. Kodu ostmine on mõistlikum eelkõige nende jaoks, kes on enamgi kui sajaprotsendiliselt veendunud selles, kus nad tahavad elada ülejäänud elu. Antud artiklis lükkame ümber neli elukindlustuse müüti. Kui kaasad oma tegevusse ka pereliikme või sõbra, võid saada rohkem abi kui üksnes rahalise toe.

Võib-olla kõik ei teagi, et lisaks tavalistele kindlustuskaitsetele, nagu tulekahju, veeavarii, üleujutus, murdvargus, vandalism ja torm, saab omanik oma hoonete ning vara maksimaalseks kaitseks sõlmida ka koguriskikindlustuse. Moppi kodupuhastusteenus on kiire ja lihtne tellimissüsteem läbi turvalise veebikeskkonna. Sinu kodu koristusteenus võib toimuda lihtsalt ja mugavalt.

Veskimöldre | Krundid | Krundid Harjumaal | Krundi ostmine

. Ootamatus võib tabada meist igaüht. Elektrum kingib Päikesejaama! Kõik, kes sõlmivad kampaaniaperioodil – Elektrumiga päikeseenergiajaama ostu-müügilepingu, osalevad Päikese Klõps päikeseelektrijaama loosimise kampaanias. Seevastu elu kindlustamise üle otsustades loodame, et küllap õnnetused ja tõsised haigused meid säästavad ning veame kõrge vanuseni välja.

Märkused