Kodu omamine on kulukas

. Kodu ostmine on tõepoolest üks elu suurimaid väljaminekuid ja investeeringuid, seega puhtalt emotsioonide ajendil seda otsust teha ei tohiks. Laenu taotlemisel sissetulekut ei küsita, auto väikelaen.

Kas riik peaks panustama 30 000 tallinlast elab vananenud.

. TM Kodu & Ehitus Vannitoa äravool | Promopilt Vannitoa äravool on koht, mis tuleb rajada erilise hoolega, sest selle ehitamisel tehtud vigade parandamine on kulukas ja aeganõudev, halvimal juhul kogu ehitustöö otsast algamine. Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus » sisekujundus, arhitektuur › sisekujundajad, sisearhitektid ›.

Eestlaste arusaam oma kodust on muutumas | Kinnisvaraekspert

. soodsaim väikelaen, millega katta omafinantseeringu osa. sisimas, millal on nende jaoks õige aeg osta oma kodu või millal tasuks jätkata üürimist. Inimeste seas on pigem levinud veendumus, et kodu peab olema enda oma - üüripinda peetakse ajutiseks lahenduseks. Kuid leidub ka neid, kes usuvad, et kodu omamine on ebameeldiv kohustus, mida tasub iga hinna eest vältida. Kui su sisimas peitub selline tunne, peaksid sa seda järgima ning ei tohiks lasta end kõigutada millelgi muul, seda aga üksnes siis, kui lisaks emotsioonidele teed otsuse ratsionaalselt. Kodu omamine on kulukas.

Kodumaja

. Paraku aga tähendab see, et kodu ostmiseks võetakse õlule kaks suurt laenukohustust, mille tasumine võib osutuda üle jõu käivaks

Märkused