Kinno minemise asemel võite teki alla kerra tõmmata ja telekat vaadata isetehtud näkside saatel

Juriidilise poole eest hoolitsemine: laenulepingute sõlmimine ja muu seaduslik pool, et laenajad ja investorid ei peaks nende asjadega ise tegelema.

Kuidas üle saada lapse hambaravi hirmudest? - Maxilla

. Mida rohkem palgad vähenevad, seda vähem läheb raha meelelahutustööstusele, mistõttu on pankrottide arv sektoris hüppeliselt tõusnud.

ÜRO: maailmas süüakse inimese kohta rekordiliselt palju.

. Ülipopulaarne ja palju tsiteeritud seikluskomöödia unetutest meestest, kes tõelise sanatooriumi asemel viiakse ravile üksikule asustamata saarele. Mehed hakkavad tegutsema, et saarelt.

Tallinna maantee 12 ehk Kentuki Lõvi pubi - Arhiiv - Pärnu.

..

Tikri Päevaraamat - Page 2 - naudi hetke

. Netis levib vahva klipp Zumba treenerist, kes tantsib autosignalisatsiooni rütmis. Nii et järgmine kord, kui maja ees suure tuulega kellegi auto undama hakkab, võta siit matti ning närvi minemise asemel hakka hoopis tantsima. Paari päeva eest kirjutas väljaanne Time, et kuigi valimised toimuvad ametlikult täna, on paljud eestlased valimisjaoskonda minemise asemel kasutanud võimalust hääletada kodust lahkumata, sest Eesti on e-valimistel maailma liider. Möödunud kuu keskel suundus Leesi vanglasse minemise asemel Mustamäe haiglasse tervist parandama, seejärel esitas Leesi Pärnu maakohtule taotluse, milles soovis karistuse edasilükkamist kolme kuu võrra seoses uuringutega Jämejala psühhiaatriahaiglas. «Meie äriklientideks on nii kaupmehed kui ka kõik kullerfirmad. Kujutage ette, et kingsepa juurde minemise asemel jäetakse kingad robotisse, mis tähendab, et ettevõtja kolib kliendile lähemale muutes teenuse võimalikult mugavaks ja kiireks,» ütles Maranik. Kinno minemise asemel võite teki alla kerra tõmmata ja telekat vaadata isetehtud näkside saatel.

Märkused