Kinnisvara tagatisega laen, halens krediit

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. tööpäeva jooksul või küsime vajadusel juurde selgitavaid küsimusi Teie maksevõime hindamiseks. Enne laenu taotlemist mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge abiinfoga ning vajadusel pidage nõu laenuspetsialistiga. Kinnisvara tagatisega laen, halens krediit. Kinnisvaralaenu taotlemise eelduseks on kinnisvara hindamiseakti esitamine või tasuta hindamine meie partnerite poolt. Meie pakkumiste tabelis kasutatud andmed on võetud laenuandjate kodulehtedelt. Sa peaksid mõtlema hoopis sellele, kas sul on reaalselt vaja uusi riideid, kreeme või meigitooteid. Tagatiseks sobivad kinnisvarana korterid, majad, ridaelamud, metsad, põllumaad ja tootmishooned. Kui olete märganud, et meie veebilehel esitatud andmed on valed, andke meile sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] ning me viime vajalikud parandused sisse mõne tööpäeva jooksul. Lühidalt meist Laenukalkulaator.ee projekti eesmärgiks on anda Eesti tarbijaile võimalus leida soodsaima laenu kinnisvara tagatisel või kiirlaenu, sõltuvalt soovitavast laenusummast. Kinnisvaralaenu puhul hindame eelkõige kinnisvaratagatise väärtust ja seisukorda.

Kinnisvaralaen & kodulaen - kinnisvara tagatisel

.

Kinnisvaralaen on kinnisvara tagatisel antav vaba sihtotstarbega laen, mida võib kasutada näiteks oma eluaseme remondiks või parenduseks, väiksemate laenude refinantseerimiseks, suuremate sisseostude tegemiseks, tarbimiskulutuste jms. Nii garanteerid, et laps suhtub tulevikus rahasse õigesti ja mõistab, milline on raha väärtus tegelikult. Laenupakkumiste võrdlemise peamiseks kriteeriumiks on krediidi kulukuse määr, kuna see on kõige objektiivsem näitaja laenude võrdlemisel. Kinnisvaralaenu anname kinnisvara tagatisel ning laenuraha kasutamiseks piiranguid ei seata.

Laenud ilma konto väljavõtteta ja ilma palgatõendita.

.

Laenu ja järelmaksu teenuste hinnakiri -

. Kinnisvaralaen sobib laenusoovijatele, kes omavad laenu teenindamiseks piisavalt regulaarseid ja tõendatavaid tulusid. Võite avastada, et teie intressimäär suureneb ootamatult ning laenu kuumakse suurus selle arvelt samuti.

Märkused