Kiirlaen ID kaardiga

See on paindlik ja mugav laenutoode. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele. Täidame sinu unistused! Kindlasti on sinul erinevad salasoovid ja unistused, mille täitmist lükkavad edasi erinevad põhjused. Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Laenulimiit on paindlik ja mugav laenuteenus. Lisaks on kindel tagasimakse kuupäev minimaalsele kuumaksele, kuid igal ajal võib laenulimiiti rohkem tagasi maksta. Logi lihtsalt sisse meie kodulehel olevasse iseteeninduskeskkonda ja täida taotlus. Nende kõigi põhimõte on üks – sul on kindlaks määratud limiit, mille piires lisaraha kasutada. Selleks pead sa lihtsalt logima sisse oma iseteenindusse kasutades isikukoodi ja pin-koodi. Pea meeles, et selleks on siiski tarvis kehtivat dokumenti. Juhul, kui sul on kõik kasutusel olev summa tagasi makstud, siis jääb sinu laenulimiidi konto endiselt avatuks ning sa saad sealt lisaraha välja võtta igal ajal, mil vaid soovid.

Krediidikonto – krediitkaardi virtuaalne asendaja |

. Kui mõtlesite juba, kust võiks lugemist alustada, vaadake lähemalt neid viite rahateemalist raamatut, mida peaks kindlasti lugema.. Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Sellel on erinevaid nimesid – krediidikonto, krediidilimiit, laenulimiit. Juhul, kui selleks põhjuseks on enamasti raha ja selle olemasolu, siis tasub kaaluda Ferratumi laenu taotlemist. Kiirlaen ID kaardiga.

Me määrame igale kliendile personaalse limiidi – limiidi määramisel on abiks personaalne laenuanalüüs enne laenuotsuse tegemist. Kiirlaen ID kaardiga. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga. Selleks on vaja valida sobiv limiit ja esitada vaid üks taotlus.

Laen kuni 10000; laenu autentimine ID kaardiga

. Vajate raha ettenägematute kulude katteks – avage krediidikonto! Raha laekub Teie pangakontole kiiremini, kui tavalise laenu puhul. Juhul, kui eelnevalt nimetatud variandid pole Sulle sobivad, siis saad ennast tuvastada ka lähimas postkontoris. Tutvuge finantsteenustega, mida soovitavad meie kliendid. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Juhul, kui kliendil on eelmised kohustused likvideeritud ning maksehäired on lõpetatud, siis koostame peale uue laenutaotluse saatmist uue laenuanalüüsi. Krediidikonto eelised Krediidikonto – mugav viis vajaliku rahasumma saamiseks lühema aja jooksul. Ferratum Bank on vastutustundlik laenaja ja seetõttu ei väljasta me laenusid klientidele, kellel on avatud maksehäired. Iseteenindusest saad kiire ja mugava ülevaate, kui palju on sul hetkel limiiti kasutusel, kui palju on vaba raha, millal on arve maksmise tähtaeg ning samuti saab seal arvet vaadata ning vajadusel kontaktandmeid muuta. Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Peale taotluse saatmist on sul vaja ennast identifitseerida – seda on võimalik teha nii ID-kaardi või Mobiil-ID abiga. Meie soovitame võimalusel tasuda rohkem, kui arvel näidatud miinimumsumma – sellisel juhul maksate kokkuvõttes vähem intressi ning laenulimiidi kontol on rohkem vaba limiiti, mida ootamatute olukordade puhul edaspidi kasutada

Märkused