Kehtivad üldised väikelaenu tingimused

Intressi arvestatakse tegelike hoiustamispäevade eest. Viited avanevad uues aknas. Kehtivad üldised väikelaenu tingimused. Tarbijakaitseameti reisinõuanded leiate siit. Tervisenõuanded Terviseameti koduehelt, vaktsineerimissoovitused siit. Fortest Reiside privaatsustingimused leiate siit. St Peterline'i üldised tingimused ja reisi tühistamise tingimused Euroopa Liidu pakettreisi direktiiviga seotud teabelehed leiate siit. Need võivad olla seadistatud meie või kolmandate osapoolte poolt, kelle teenuseid meie lehel kasutatakse. Reisijale olulise info Eesti Maksu- ja Tolliameti lehel leiate siit.

Hinnad ja kursid - Swedbank

. Funktsionaalsed küpsised Need küpsised lubavad kasutajakogemust toetada ja isikustada ning puudutab näiteks videode mängimist ja chati funktsioone. Reisi ja konsulaarinfo riigiti , Välisministeeriumi kodulehelt leiate ka mobiilirakenduse Reisi targalt. Küpsiste kasutamise eesmärk on hinnata ja jälgida veebilehe kasutatavust, eesmärgiga teie kasutuskogemust rikastada, pakkudes teile veebilehe isikupärasemat ja mugavamat navigeerimist. Neid võidakse kasutada sinu huvide profiili koostamiseks ja sulle suunatud reklaami näitamiseks ka teistel lehtedel.

Tallinna planeeringute registri ehitusprojektid ja.

. detsembril ning hoiuse lõppkuupäeval. Pange tähele, et varase tellija sooduskampaania ajal reisi broneerides kehtivad tavapärasest erinevad makse-, muutmis- ja tühistamistingimused. Reklaamiküpsised Need küpsised seadistatakse koostöös meie reklaamipartneritega. Intressi arvutatakse tegelike hoiustamispäevade eest. Nende küpsiste keelamine võib mõjuda negatiivselt mõnede funktsionaalsuste toimimisele. Vajalikud küpsised Need küpsised on vajalikud veebilehe toimimiseks ning neid ei ole võimalik välja lülitada. Nende küpsiste blokeerimisel muutuks osa veebilehest mittefunktsionaalseks.

Pangatingimused - Swedbank

. Kehtivad intressitingimused on leitavad panga kodulehel. Reisijate õigused Euroopa Liidus leiate siit. Pangal on õigus intressi ja summade vahemikke ühepoolselt ja ilma ette teatamata muuta. Need küpsised töötavad sinu brauserit ja seadet identifitseerides. Nende küpsiste keelamisel ei arvestata sulle reklaamide näitamise käigus sinu profiili eripära. Asjade kuhjamine. Nii hakkab kontole makstud intress omakorda Teile intressi teenima.

Taotlejale | Kultuurkapital

. Neid seadistatakse tavaliselt mõne kasutajapoolse toimingu käigus, näiteks sisselogimine, privaatsusseadistus või vormi täitmine.

Info ravimitega reisimise kohta leiate Ravimiameti lehelt. Intress arvestatakse iga päev hoiusekonto päevasaldo alusel. Info Euroopa ravikindlustuskaardi kohta leiate Haigekassa lehelt. Lastehoiuse intressimäära kehtestab pank.

Märkused