Kaubanduskeskuses ringi käies on väga raske end ohjeldada, kuna meeldiv atmosfäär võib analüüsivõime aknast välja ajada,

Viimased seisid odavusketi kui sellise vastu, kritiseerides ühtaegu nii tarbimiskultuuri, kiirmoodi kui sotsiaalselt vastutustundetuid hindu*. Noh, lihtsalt, et näha, kas tõesti inimesed nii kannatamatud on ja lähevad avamisele. Suurema summa taotlemisel on vajalik ka kõrgema sissetuleku olemasolu ning seetõttu võib vahel tarbimislaenu taotlemine olla keerulisem kui kiirlaenu taotlemine. Iseasi, kas ta siis üldse midagi saaks, kui sellist kiirmoeketti ei eksisteeriks. Hinnad on ju igal juhul murettegevalt madalad.. Ärge ostke hispaania tomatit, mille korjaja töötasu on kaks senti tunnis, ostke kodumaist, kasvatage ise! Tegelikult pani mind sellest teemast aga hoopis kirjutama hämming, mis mind tabas teema meediakäsitlust jälgides. Äsjaavatud Dresdeni-filiaal on meie liidumaal ainuke.

. Spekuleeriti, et vähene huvi võis olla põhjustatud halvast ilmast või faktist, et tegemist oli tööpäeva ennelõunaga. Tegelt oleks uut laari sokke kah vaja, aga mõtlen, et kannatan ikka odavussokkide ostmisega kuni avamiseufooria möödas. Selle kõrval on kaks tuhat tõesti natuke nadi. Ei saa mina aru, mis ma sellega võidan, et just see hetk uksest sisse torman, kui pood esimest korda avatakse. Näiteks järgmisel nädalal. Saab ju täpselt sama kraami samast kohast sama raha eest järgmisel päeval või nädalal kah.

Kaubanduskeskuses ringi käies on väga raske end ohjeldada, kuna meeldiv atmosfäär võib analüüsivõime aknast välja ajada,. Minul endal ei olnud mingit isu sinna küünarnukkidega kaklema minna, aga talvesaapaid on vaja, nii et kaubanduskeskusesse oli asja küll. Minutid enne poeuste avamist oli üsna muljetavaldav joru inimesi ootamas, et juba sisse lastaks. Kingapoest kingapoodi liikudes vaatasin ikka selle joru poole ja mõtlesin, kas neil piinlik ei ole seal niiviisi seista… Minul vähemalt hakkas kergelt piinlik neid seal vaadata. Asjasse puutuvas kaubanduskeskuses ringi liigeldes oli küll üsna selge, et paljud mõtlesid minust erinevalt.

Ostukeskused | Arvamusi ja uudiseid ostukeskustest

. Sel nädal tekitas siin linnas eriliselt furoori ühe teatud odavusketi poe avamine. Ülejäänud ostukeskuse külastajad vaatasid jorusseisjaid ja imestasid nende vajaduse üle just esimesel päeval oma odavussokid ära osta

Märkused