Kaskokindlustuse sõlmimine vabatahtlik

Arvuta hind ja sõlmi mugavalt leping otse internetipangas. Swedbanki kaskokindlustus korvab ootamatud kahjud. Eliitkaskoga saad veelgi laiema kaitse. Kaskokindlustus Kaskokindlustus Kaskokindlustusega hüvitame Sinu autole tekkinud kahju siis, kui põhjustad ise avarii või juhtub autoga mõni muu õnnetus, nt kivitäke klaasil või metsloomale otsasõit. Üle aktiivse kliendiPaindlikud kindlustuslahendusedVahendame erinevat kindlustustoodetKuni erinevat kindlustusseltsiMugav meeldetuletussüsteem. BMW Dacia Honda Kia Mazda Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Renault Subaru Toyota Volkswagen Škoda aitab kiiresti, ülevaatlikult ja lihtsalt võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi ning leida just Sulle sobivaima lahenduse. Hind on ainult osa kindlustusest, seega vaata alati üle ka tingimused ning vajadusel pea julgelt nõu spetsialistiga. Arve Alexela teenuste kasutamise eest lisatakse Mobire Eesti As Kliendi kuuarvele. Rehvide vahetamine ja ladustamine –Mobire Eesti AS  on kohustatud teostama sõiduki rehvide vahetuse kaks korda aastas ja tagama rehvide aastaringse  ladustamise. Rehvide vahetus toimub eelnevalt kokkulepitud ajal ja kohas. Boonusprogramm Rohkem kindlustust, rohkem boonuseid! Aitame tõsta meelerahu – Sinu päralt on boonuskaitsed, väiksem omavastutus ja soodsam hind. Selle kontrollimiseks hakka poes käima üksnes kindla nimekirja ja kindla rahasummaga.

Suurima kindlustusmaaklerina Eestis vahendame nii kohalikke kui ka välismaiste kindlustusseltside lepinguid, mille hüvituslimiidid võivad olla suuremad ja tingimused paindlikumad. IIZI veebilehel on võimalik võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi. Kindlustus on sinu valik! Võrdle pakkumisi ja osta endale sobivaim kindlustus. PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. PZU kaskokindlustuse valikus on kolm paketti – Kasko Pluss, Kasko, Kasko Mini – mille hulgast saad valida endale sobivaima. PZU Autoabi tagab kindlustunde, et saad alati esmast abi, kui edasisõitu takistab ootamatu ja ettenägematu juhtum. Soodne autolaen kasutatud sõiduki ostmiseks. Vaata lähemalt! Autolaen on tagatiseta ja sobib ka mootorratta või veesõiduki ostmiseks. Kulumaterjalide kulud sisalduvad igakuises täisteenusrendi makses.Asendusauto – Mobire Eesti AS  on kohustatud tagama Kliendile asendussõiduki kasutamise lepingus fikseeritud tingimustel hiljemalt järgneval tööpäeval.

Mobire – mugav täisteenusrent eraisikule ja väikeettevõttele

.

Sõlmin kaskokindlustuse - Swedbank

.

Kaskokindlustus - võrdle ja osta! | IIZI

. Arvuta makse kaskokindlustuse kalkulaatoris. Jätkamiseks on vajalik nõusolek isikuandmete töötlemiseks! Käesolevaga annan nõusoleku isikuandmete töötlemiseks alltoodud tingimustel. Esimene rendimakse:Tagab järgneva perioodi madalama rendimakse.Tagab suurema sõidukite valiku. Kaskokindlustuse sõlmimine vabatahtlik. Väikelaenud levinud küsimused.

Võrdle kasko- ja liikluskindlustuse pakkumisi.

. "Otsisin soodsat kaskot ja paari minutiga sain seltside pakkumiste võrdluse ja poliisi sõlmitud. ". Kaskokindlustuse sõlmimine vabatahtlik. Täpse hinna arvutamiseks kirjuta siia sõiduki vastutava kasutaja või selle puudumisel omaniku isiku-/registrikood. *.

Märkused