Kas sa muretsed selle pärast, mis juhtub siis, kui tuleb katta ootamatuid kulutusi?

Sain testile ilusad triibud ja arsti juures siis arst ei suutnud rasedust tuvastada. Põhivara jääks ettevõttesse seisma hetkel. Loodan, et jutt ei ole vaga segane. Tähtaeg peaks olema seal juuni viimane päev vöi juuli algus. Pohivara on katsetatud, et kontrollida selle tood, kuid tulu teenimiseks seda kasutatud veel ei ole,kuid tulevikus arvatavasti selline vajadus tekkib. Täna hommikul tegin igaks juhuks uue testi, kuna eelmisel testil oli teine triip nii õrn, et vaevu oli märgata. Arstile lähen esmaspäeval juba. Nii et müstika kuidas staazikas arst seda teha ei suutnud. Testin uuesti paari päeva pärast. Samas aga on hetkel kehtivas käibemaksuseaduses tegelikult auk, mis sellist ümberarvestust tegema ei kohusta. Kauba maksustatav väärtus on selle soetusmaksumus või selle puudumisel omahind. Aegajalt lõi ka terve kõhu valusaks.. Uh-s selgus, et rasedus paikneb õiges kohas kuid on veel vara näha lootekoti sisu. Hakka vöi arvama et kujutan ette neid jooni Please wait. Nüüd panen aja lihtsalt teisele arstile. Praegu võtan väga vaikselt, arstile alles ehk paari nädala pärast, kui on kindel, et seal midagi näha on. Täna hommikul sain õrna teise triibu. Sätet ei rakendata põhivara suhtes. Valu ei kadunud ka öösel ning hommikul hakkasin uurima kuhu pöörduda, et kontrolli minna. Kas osta järelmaksu või laenuga?. Nüüd pole ettevõttel enam käivet olnud ja oleks soov KM kohuslasena maha võtta. Kahtlustasin pimesoolt või munasarjatsüsti. Eks tuleb süüa õigeid asju, liikuda ning tunda end rõõmsa ja õnnelikuna, sest seda kõike üks laps ju tähendab 🙂 ❤ Please wait.

Ehk on juba siiski midagi näha, põnev on 🙂 Please wait. Pöial pihku 🙂 Please wait. Esmarase oli ikka hea olla, polnud nii halb ja raske, aga samas ei teadnud mitte midagi. Toibun vaikselt, sest need tulid ootamatult. Lapsi kodus juba mitu-mitu, aga kuna vanust juba päris palju, siis ettevaatlik olengi. Valud on normaalsed, iiveldus ja väsimus, samuti peavad paljud juba ka öösiti toaletti külastama. Nüüd hoiangi silma peal nii juunikate kui ka juulikate juttudel, kuniks ehk arstil ära käies, midagi konkreetsemat selgub. Kuna põhivara osas eraldi sätet seaduses pole, puudub tegelikult seadusest tulenev kohustus ka riigile käibemaks tagastada. is required to view this site. Sest töö käib ettevõttes edasi aga väiksemas mahus, kui enne aga masinaid kõiki siiski kasutatakse. Veretesti kaudu saad HCG taseme teada. Eks peale pühi konsulteerin maksuhalduriga. Ma läksin apteeki ja ostsin huvi pärast teise testi ja tegin ja nu hetkega ilmus teine joon ka sinna. Ilusat ootust meile kõigile! 😍 Please wait. Ja kui ongi juuli, siis loodan, et ta oma suure õega samal päeval ei kavatse sündida 😀 ja fb grupist nii palju, et see lahe idee, kuid nö. Kuna tsükkel vääääga ebaregulaarne olnud siis ise ei oska arvatagi mitmes nädal olla võiks. Sul peab olema regulaarne sissetulek ehk nähtavad laekumised iga kuu isiklikule pangaarvele. Suur grupp tuleb niikuinii, kus saavad mitteaktiivsed lugejad lugemas käia. Täna käisin ära teisel arstil ja tuvastas ilusti pukis raseduse. Kui ülemus saadab sulle e-kirja, milles tunnustab sind hea töö eest, prindi see e-kiri välja ja pista oma portfooliosse. Täna on kolmas päev ja valud on hakanud täiesti taanduma, võtan asju rahulikult ja katsun mitte väga järske liikutusi teha ja oma teist beebit iga asja peale enam mitte sülle krabada ning tõstan teda ka teise kehapoolega. Paari päeva pärast teen uuesti. Nüüd olen uuesti lpaseootel aga mingeid tundemärke ei ole ja see teeb veidi murelikuks. Veel kurdan, et eelmisest sünnitusest pole seljavalud taandunud ja nüüd rasedusega hullemaks läinud. Raseduse tuvastamise läbivaatus on minul alati pukil olles tehtud-arst katsub ja ka teeb vaginaalse uh sealsamas. Praeguseks juba väga hea olla ja oleme kõik rõõmsad ja ootel 😃 Ps! Olen ka salajase fb grupi poolt, kus väike kogus aktiivseid osalejaid. Kogenud arst tuvastab ju pukis olles raseduse ära aga nüüd mitte midagi. Meil on tulemas kolmas laps ning ta on oodatud kuid tema kiire tulek oli suur üllatus.

MEIL ON PUUONN! (The Awesome Adventures of Captain Spirit) EESTI KEELES!

. Perearstiliinilt teavitati, et kui ei ole palavikku, siis on tegu “naisteasjadega”. Mina isiklikult vara arstile ei läheks, las kosub ja tahaks ikka kindel olla et südametöö on olemas. Omaniku laen osaühingule, ohutu laenu võtmine. Kas sa muretsed selle pärast, mis juhtub siis, kui tuleb katta ootamatuid kulutusi. Igaks juhuks helistasin itk valveämmakale, et kas mul on üldse vaja arstile minna kui sain valude põhjuse teada. Mu eraämmakas, kes eelmised sünnitused vastu võttis ütles, et keha juba teab mis toimub ning rasedus areneb kiiresti – emakas juba muutub kohevaks ja kõht kasvab kiiremini alguses ning seetõttu ka valud. Tegingi ja oh üllatust, sinna ilmus kiirelt teine triip 😃 Olin ikka väga rõõmus kuid siiski ei julgenud lõpuni rõõmustada kuna olid valud ühel pool. Soovitas aga teha ka rasedustest. Täna hommikune oli palju konkreetsem. Palavikku ei olnud ja enne itk emosse minekut igaks juhuks helistsin itk valvearsti numbrile

Märkused