Kas sa mõtled päevast päeva sellele, kuidas sa hakkama saad kuu lõpus?

iga kord kui lähed, kaasa killu minust kisud.

Vikipeedia:Üldine arutelu – Vikipeedia

. polnud ka mindOli lõpmatu selgusetunneKuigi hämardus, pea oli pimeJa lained vaikides vajusid unneNing vaid tähed nägid Su nimeNii viivuks jäi. Kas sa mõtled päevast päeva sellele, kuidas sa hakkama saad kuu lõpus. Vaid vahest ma> istun veel seal, kus vilguvad punased tähed.vahe> st harva. ja ma olen õnnelik, teades , et tuled ja taas lähed.kuid mitte enam minu randa. Kliendile saadaoleva krediidi ülempiir võib olla madalam kui suurim esialgu välja pakutud laenusumma. Võib-olla ei olegi olukord absoluutselt nii hull kui sa oled kartnud ning kogu stress on ilma asjata. Halens laen, laenud eraisikutele. Ja ma tean , enam ma ei laseks.sin> d eales ennast kanda. tean,> et iga kord kui tuled- taas lähed, tean iga kord v> ähem jõuan seda kurbust kanda. Aga mis siis, kui ei teata sellest, et tunded on mõlemal.

KÄTS & DOGS -

. Seal kus vilguvad punased tähed, seal kus vaikselt laine sahiseb randa. vale armastus mis oli ette> määratud surema--- sa ei pea seda enam päästma tul> ema! Aeg andis meile kunagi aja, ja seda aega me e> i osanud siis kasutada las jääb kõik nii nagu on s> est meie hea hetkest valusam on. Vaid vahest ma istun veel seal, kus vilguvad punased tähed.vahest harva. meid sa ei suutnud viia meie õnne randa.Seal kus rannal vilguvad täed- punased, üksi ma vaikselt istun, sosinal paludes, ära seekord enam tule, minu elus sellele valule kohta ei ole, las unustusse vajub ja aja tolmu mattub, mälestus meist koltub. Sa pole hea- mitte minu jaoks vai> d üdini paha. Seal kus vilguvad punased tä> hed, seal kus vaikselt laine sahiseb randa. ja ma olen õnnelik, teades , et tuled> ja taas lähed.kuid mitte enam minu randa. seal kus armastuse> st sündis viha, kus armuleegist sai valukisa.on kahepoolne asi suhtes ja ei saa süüdistada ainult.Aga siia ilmub järjest uusi isikuid ja siit kaob eelmisi. iga kord kui lähed, kaasa killu minust k> isud. seal kus vilguvad punased tähed. Ja ma tean , enam ma ei laseks.sind eales ennast kanda. meid sa ei suutnud viia me> ie õnne randa.Seal kus rannal vilguvad täed- pun> ased, üksi ma vaikselt istun, sosinal paludes, ära> seekord enam tule, minu elus sellele valule kohta> ei ole, las unustusse vajub ja aja tolmu mattub,> mälestus meist koltub. Alati oodatakse, et teine astuks esimese sammu.

tean, et iga kord kui tuled- taas lähed, tean iga kord vähem jõuan seda kurbust kanda. Ka mina olen hetkesituatsioonis sama mõtelnud, kuid tegelikult on seda üsna raske teha. Nagu truu peni järgnen ma sulle -igakord- jä> ttes kõik, kuniks sa taas hüvasti ütled mulle ja t> aas minus tappes kõik hea. Kõik need aastad, pisarad ja raha. Kõik need aastad,> pisarad ja raha. seal> kus vilguvad punased tähed. Nii kild killu haaval o> n mu süda aastatega purunenud ja mitte ükski valu> siiki pole ununenud. polnud ka mindOli lõpmatu selgusetunneKuigi hämardus, pea oli pimeJa lained vaikides vajusid unneNing vaid tähed nägid Su nimeJa ma liivale jätsin Su nime, et Sa teaksid, et igatsen Sind. vale armastus mis oli ette määratud surema--- sa ei pea seda enam päästma tulema! Aeg andis meile kunagi aja, ja seda aega me ei osanud siis kasutada las jääb kõik nii nagu on sest meie hea hetkest valusam on. Sa pole hea- mitte minu jaoks vaid üdini paha.

Laulude Andmebaas - väljatrükk - Band Eesti

. Nagu truu peni järgnen ma sulle -igakord- jättes kõik, kuniks sa taas hüvasti ütled mulle ja taas minus tappes kõik hea.

teater. muusika. kino.

. Nii kild killu haaval on mu süda aastatega purunenud ja mitte ükski valu siiki pole ununenud.

Märkused