Kas oled kunagi käinud mõnel koolitusel ja sealt tagasi tulnud, tundes end võimsamana kui eales varem?

Aga ka suurt rõõmu ja joovastust. Ja siis valib endale uue keha, millega kas uuesti Maale või mõnele teisele planeedile minna. Kõik, mida me tegemata jätame, on armastuse puudumisest ehk hirmust. Aga lõppes see saaga siiski üsna normaalselt. Eks ole – loomade hinged, need lihtsalt hääbuvad ära, aga inimeste hinged on müstika ja nende jaoks on kindlasti peale surma midagi suurt ja toredat ees! Kui naeruväärne enesepettus! Please wait. Ehk siis surma ei tasu karta. Ja elas niimoodi meil kuuri all. Mul puudub raudkindel seisukoht, aga samas on mul raske uskuda, et hing pärast surma lihtsalt haihtub. Ma ei taha kuidagi uskuda,et peale keha surma see kõik “kaob”. Ja et inimesed on sellepärast sündides n-ö puhas leht, et kui nad teaksid, milline tunne neil hingena oli, siis tahaksid nad kõik sellest elust lahkuda. Inimene ei sünni juhuslikult kuskile, vaid hing valib enne selle pere ja koha välja, kus oma õppetunni saab või ülesannet asub täitma. Osad mäletavad, osad mitte, ongi kogu vahe. Samuti ei tea sa, mis on armastus, kui sa ei ole tundnud selle puudumist. Maapealne elu pidi olema neile kõige raskem variant, kuhu sattuda. Keegi lihtsalt ei teadnud neid üksikasju. Kõik, mida me teeme ja plaanime, on armastuse pärast. Kahju, et rohkem ei mäleta, mis seal kõik kirjas oli, lugesin seda palju aastaid tagasi. Arvatakse, et tuleme praegu siia massiliselt Maad päästma, planeedil inimeste vaimsust tõstma. Mõni tuleb vahel vaid paariks tunniks, mõni korraga sajaks aastaks. Neid ei ole enam nii lihtne ajupesta ja allutada vanu kombeid austama.

1278 luuletust teemal "ema" |

. Ta kadus niipea, kui kadus vajadus midagi tasakaalustada.

Sport ID - Kas Sina oled kunagi käinud. | Facebook

. Ta oli metsik, ligi ei lasknud, lähedale küll. Ma käin tihti surnuaias ja iga kord ma mõtlen, et kas ja kes neist kallitest on äkki uue tee leidnud. Säde ise otsustab, millal ja mida ta edasi teeb. Aga selleks, et neid riistu kasutada, peab kõigepealt uskuma. Mu meelest oli see seriaal üsna tobe ja ei meeldinud mulle ka see moraal kohati, nt ema valis, et teda ei leitaks ehk siis lähedased ei saanudki teada, et ta mingisse talukaevu uppus. Ja mulle meeldis see mõte, et temas on kellegi lähedase eksinud või lepitust paluv hing. Kuigi, võinuks teisitigi minna. Need lapsed teevad ära eksamid ehk siis tunnevad ära nii inimesi kui esemeid, mida nad eelmises elus on omanud. Muideks, me ei tule siia nö tühjade kätega. On ka plaane, kus sädemed omavahel lepivad, et teine annab teisele võimaluse tunda kaotusvalu, leina. Kui tead seda terooriat, siis võiksid veidi edasi uurida, teema on ikka natuke laiem kui vaid kannatused ja surm. See on peamine põhjus, miks me tuleme siia. Ma usun, et ta tuli, et luua mingi energia. Me lihtsalt unustame oma plaani ja kaldume sellelt kõrvale kui üles kasvades laseme end pidevalt ühiskonna poolt programmeerida. Nii et mis siin ikka arutada, tuleme aga siia tagasi ja jätkame sealt, kus pooleli jäi. Hinnakem oma lapsi ja andkem neile võimalus meid valgustada! Please wait. Hiljem, nö kulisside taga, tagasi algallikas me hindame oma maist kulgemist ja paneme paika uue plaani, uue elumängu. Me oleme siin maapeal nagu marionetid, kellegi lükata ja tõugata. Ja ikkagi, mina ei tea… Annan lihtsalt endale aru, et on asju, millest ma mitte midagi ei pruugi teada. Kuna ta tuli, siis ta….oli. Sel päeval, kui loeti ette lõplik otsus, kadus ka kass. Me oleme siin käinud juba miljoneid aastaid ja muudkui õppinud, kogenud.

Kas Sa niimoodi oled kunagi mune küpsetanud? Proovi.

. Aga see on vaid minu tagasihoidlik arvamus. Meie pere polnud kassiinimesed. Meil on olemas kõik tööriistad, millega säilitada oma hea tervis ja pikk eluiga, elada külluses ja mugavuses. See tähendas vist midagi sellist, et nad on eludes juba kõik tarkused ja õppetunnid omandanud ja õpetavad nüüd teisi. Kõik on seotud eelmiste eludega ja karmavõlgade tasumisega. Võibolla tundub jah lollakas jutt. Algallikas ei ole hirmu, on ainult armastus. Isa tegi talle kuudi, nagu koerakuut oli, aga pisike. Meil oli parasjagu pingeline aeg, olid mured seoses tagastatavate maade ja kohtuskäimistega. Kas oled kunagi käinud mõnel koolitusel ja sealt tagasi tulnud, tundes end võimsamana kui eales varem. See on väga pikk jutt, aga lühidalt: me soovime Maal elades saada kõiksuguseid kogemusi, nii häid, halbu kui ka vahepealseid. Nagu lunastus, mis püüab nüüd oma tõeteed leida.

Me tahame tunda ja teada kõike. Ei olnud see aeg meeldiv, no ei olnud. Kuigi tavaliselt ei ole laenutaotleja vanuse ülempiir määratletud, ei saa üldiselt kiirlaenu üle 65-aastane isik.

IFF70 | Ivo Linna juubelikontserdid üle Eesti

. nii lihtne ongi, Please wait.

Märkused