Kanna oma eelarvet kaasas

Maarja Kangro ja Tauno Vahteri novellid. Aet Kuusiku ja Jüri Kolgi kehasõnastik. Ossip Mandelštami, , Philip Grossi, Andrus Rõugu luuletused. Vilja Kiisler Sveta Grigorjevast, Mehis Heinsaarest, Joonas Sildrest, Triinu Pakk Maylis de Kerangalist, Katre Talviste Kaia Sisaskist. Kanna oma eelarvet kaasas.

Ärevatel aegadel tahaks midagi rahustavat ja igavikulist. Sestap äratame pikast talveunest oma luuleboti, Luule Poeezia. Tema tutvustab sotsiaalmeedias ajakirja veergudel ilmunud luulet läbi kolme aastakümne. Liigne agarus inimese rahaasjade kontrollimisel toob ainult probleeme. Kanna oma eelarvet kaasas.. Kehapoliitika. Kehapoliitika all mõeldakse tavasid ja poliitikat, millega ühiskonnas inimkehasse puutuvat reguleeritakse. Kui palju ja mis viisidel saavad inimesed ise oma keha kontrollida ning kuidas seda mõjutavad ühiskondlikud rollid, normid ja reeglid.

teater. muusika. kino.

. Afganistani filmikunst suhestub minuga isiklikult samamoodi nagu küpsetatud skorpion - ma tean, et viimane on olemas, olen proovinud süüagi, aga maitse võlust eriti …. Joosep Susi ja jalgpallist. Kui kiiresti saab laenuraha kätte ja millest sõltub raha laekumise kiirus?.

Artikkel ‹ Rubriik - Vikerkaar

Märkused