Kallis sõber, siin on 39 põhjust, miks ma sulle raha ei laena

Kallis sõber, siin on 39 põhjust, miks ma sulle raha ei laena. Kui saad mind aidata, saada palun kiri mulle postkasti ja lisa ka väike enesetutvustus.

Sooviks saada tuttavaks, suhelda ja vaadata mis saab. Mul ei ole tuttavat, kes saaks mind aidata vms. Ja vahel on kõige parem olla rääkimata. Ole hea ja loe, ehk saad mind aidata täiesti tavalise asjaga.

ÕPPEMATERJALID

. Vabal ajal meeldib väga teatris ja kontserditel käia, kino külastada, jalutada, looduses viibida, raamatuid lugeda. Põhjus, miks lisan enda kuulutuse, on ehk natuke teistmoodi, kuid sellegipoolest mulle väga-väga oluline. Garanteerin absoluutse diskreetsuse. Platvormil pead lihtsalt valima endale meeldivana tunduva laenutaotluse ja panustama teatud summa sellesse laenu, olgu selleks väike tagatiseta laen või midagi muud huvipakkuvat. Ei sobi mees, kes tarbib tihti kangemat alkoholi, on aktivist, pidutseja ja seikleja Vastan üksnes pildiga kontakteerujatele.

IFF70 | Ivo Linna juubelikontserdid üle Eesti

. Olen nõus ka tasuma, sest päris ilma loomulikult keegi vist ei aitaks, aga loodan, et tasu oleks väiksem, kui autokoolis lisatunde võttes. Mees võiks olla normaalsel materiaalsel järjel. Iseloomult tagasihoidlik, vaikne, perekeskne inimene. Meesterahvaga esialgu suhtlemise eesmärgil Saame sõpradeks.

:: Tutvumiskuulutused -

. VIISAKA, SALEDA NEIUGA, KES IGATSEB ESIMEST ARMASTUST JA SUHET. Kui sa tunned, et oled valmis ühte üksikema aitama, millest võib ka midagi ilusat ehk tulla, siis helista. Mulle on oluline, et sa oskad teist inimest austada ja hinnata. Olen vormikam neiu, kuid armas ja südamlik ning pea alati rõõmus. Olen ilus, sale, sportlik ja haritud. Ja ma loodan, et just SINA saad mind sellel teekonnal aidata! Kui oled huvitatud võta minuga ühendust: [email protected] ja vastan sulle õigepea. Kuigi see on selgelt mugavam, annab rahakott samuti tunda. Peaksid olema rahulik ja piisavalt hea õpetaja, julgema võtta selle riski. Muud ma peale sõiduoskuse õppimise ei soovi. Tahaksin siit leida haritud, intelligentset ja tagasihoidlikku inimest, kellega on võimalik rääkida paljust, kuid kindlasti mitte kõigest, seda vahel veiniklaasi taga, vahel lõkketule ääres, vahel. Hindan ausust ja viisakust. Otsin meest, kes saaks mind igakuiselt materjaalselt toetada. Olen väga avatud ja meeldiv kaaslane. Üheöösuhteid ja sponsorlust vms ei otsi. Kallis sõber, siin on 39 põhjust, miks ma sulle raha ei laena. Kui saaksin oma asjad makstud, saaksin hakata elama õnnelikumat elu. soov oleks koos rajada oma ühine kodu, selle all pean silmas maja linnakärast eemal. Nii ei tunne üks partner, kuidas ta on survestatud ning nagu juba eelnevalt mainitud, ei lähe ühise eelarve jälgimisel korda see, millised on teie vaatevinklid raha suhtes. Mul on soe süda ja huumorimeel, ma ei suitseta, ei liialda alkoholiga. Vastutasuks soovin korralikku materiaalset toetust. Tänu sellele saab alguse omamoodi makselumepall ehk konkreetse laenu maksed suurenevad pidevalt eelnevate maksete arvelt. Sooviksin tutvuda ausa ja vaba meesterahvaga. Meeldiks kindel ja pikemaajaline suhe. Kuid sinagi pead olema vanast suhtest vaba, haritud ja pikemat kasvu. Esialgu vastab ainult sms- dele. Ise olen viisakas ja sõbralik noormees.Tutvun ilusa ja seksika ja saleda ja pinda omava ja vaba ja vallalise naisega püsisuhteks, kooseluks. Vastutasuks vaid korralik toetus

Märkused