Kaarti saab kasutada osalikult või täielikult ostusumma tasumiseks

Edasi tuleb seda kinnitada telefonis. Valimispäeval e-häält muuta ei saa.  E-hääle tühistamisel jääb valija valik salastatuks. Pärast koodi sisestamist tuleb vajutada "OK". Kaarti saab kasutada osalikult või täielikult ostusumma tasumiseks. Otsingus tuleb kasutada suuri tähti. Valija peab veenduma, et kuvatavad koodid on samad ning kinnitama seda telefonis.

Eesti ID-kaart - Vikipeedia

. Pärast sisestamist vajutada nuppu "OK". Nimekirjast on võimalik kandidaatide nime järgi otsida. Valija tuvastamine Esmalt avaneb aken, kus saab valida, kas kasutada hääletamisel ID-kaarti või mobiil-ID-d. Isiku tuvastamiseks nii ID-kaardi kui mobiil-ID-ga võib kuluda mõni hetk, millal süsteem kontrollib, kas inimene on juba hääletanud. Valija saab kontrollida valijate nimekirjas vaid enda kohta käivat teavet. Sellega on e-hääletamine lõppenud, valijal palutakse valimisrakendus sulgeda. Vale PIN-koodi sisestamisega tuleb ekraanile sellesisuline hoiatus - valesti sisestatud koodi nimi ja koodi lukustumiseni jäänud kordade arv. Seejärel tuleb vajutada nuppu "Saadan". Edasi tuleb klõpsata nuppu "Hääletama", misjärel avaneb elukohajärgse valimisringkonna kandidaatide nimekiri. Valijarakendus kuvab erakondi ja kandidaate failipuusarnases andmestruktuuris.

ISIC ja ITIC kaardid | SEB

. Sisestamise järel tuleb vajutada nuppu "OK". Tühistamise aluseks on e-hääle kellaaeg, arvesse võetakse ajaliselt viimane hääl. Korduvhääletamise korral läheb arvesse ainult viimasena antud hääl.

Korduvhääletamine E-hääletamise süsteem võimaldab ümberhääletamist. Laenu võib saada soodsamalt ühistaotlusega ning teinekord võib olla isegi üritustel või poodides soodsamaid pakkumisi, kui neid kasutavad ühe pere liikmed. Kandidaatidega tutvumine ja valiku tegemine Pärast tuvastamist avaneb järgnev lehekülg: Juhul, kui valija on juba korra e-hääletanud, antakse sellest teada. Elektrooniliselt antud hääle võib tühistada ka jaoskonnas - kui e-hääletanud inimene hääletab ka jaoskonnas, jääb kehtima pabersedelil antud hääl. Süsteem tuvastab, et valija on juba hääletanud ja soovib kinnitust kordushääletamise kohta.  E-hääle tühistamine Kui valija on e-hääletanud mitu korda, siis korduvad e-hääled tühistatakse. Tähtis on veenduda, et kuvatavad koodid on samad. Hääle kinnitamine digiallkirjaga E-hääletajal on võimalus minna tagasi valikut muutma. Mobiil-ID kasutajatel ilmub arvutiekraanile kontrollkood, sama kood ilmub ka mobiiltelefoni aknasse. Pärast kolmekordset vale koodi sisestamist kood lukustub. Korduvhääletamiseks tuleb eelnevaid juhiseid järgides käivitada Valijarakendus. Kui arvuti või mõni muu tehniline rike ei võimalda e-hääletamist, saab oma hääle anda harilikul viisil valimisjaoskonnas. Valija saab vasakust veerust leida sobiva kandidaadi ning klõpsata nuppu "Valin". Selleks tuleb vajutada nuppu "Tagasi". Kõik üksikkandidaadid kuvatakse samuti ühte gruppi kuuluvana. Järgmisel lehel tuleb valikut kinnitada. Otsing rakendub, kui on sisestatud vähemalt kaks sümbolit. Sobiva erakonna või üksikkandidaatide nime peal klõpsates avaneb detailne loend kandidaatidest. Arvutiekraanile ilmub kontrollkood, sama kood ilmub ka mobiiltelefoni aknasse. Sulgemine tagab, et ühendus hääletuskeskusega on tõepoolest lõpetatud. Mobiil-ID kasutajatel palutakse sisestada oma mobiiltelefoni number ja isikukood. Koodi sisestamise järel tuleb vajutada nuppu "OK". See tähendab, et laenuandjatel on teatud parameetrid, mille alusel analüüsitakse isiku finantsilist seisu ning vastavalt andmetele määratakse krediidiskoor, mis on laenu saamise aluseks. Sul ei ole sellist asja nagu tasustatud puhkus ning sa ei saa kunagi päris kindel olla, millal järgmine sissetulek laekub. Süsteem salastab tehtud valiku, mis seejärel allkirjastatakse. Kui aga valik on kindel, peab klõpsama nuppu "Kinnitan". E-hääle arvestamist saab kontrollida e-hääletamise ajal nutitelefoni abil või valimispäeval elukohajärgses valimisjaoskonnas valijate nimekirja alusel. Samuti laetakse elukohajärgse valimisringkonna kandidaatide nimekirjad. ID-kaardi sertifikaadid registreeritakse süsteemsesse sertifikaadihoidlasse automaatselt ajal, kui rakendus kuvab kaardilugejas oleva dokumendi andmed. Hoia prioriteedid paigas. Kui ilmneb viga Kui vea sisu ja tähendus ei ilmne veateate tekstist, tuleb kirjutada [email protected] E-hääle tühistamise aluseks on valimisjaoskonnast edastatud tühistamisteatis. Kui avaneb valiku tegemise kuva, kuvatakse algselt vaid erakondade nimed

Märkused