Juhul, kui sinu sisetunne ongi vale, ei tähenda see iseenda jaoks töötades tavaliselt eriti traagilisi tagajärgi

Üksnes nii võib edu saavutada. Konkurendid on laiali jooksnud ning partnerid mõstavad Ahvi poolelt sõnalt. Kuna keegi ei vaata üle sinu tööd ning ei hoia silma peal sinu progressil, võib juhtuda, et sa kaotad motivatsiooni ning hakkad laisklema, seda eriti siis, kui töötad kodus. Selleks on vaja vaid sõlmida leping välispartneritega. Iseenda heaks töötades ei pruugi olla võimalik iga kuu kindla palganumbri väljastamine, samas kellegi teise heaks töötades on sissetulek stabiilne ja püsiv. Kõik austajad on endast väljas, ent Ahv ei anna järele, sest on lõpuks kohanud inimest, kellest on ööd kui päevad unistanud. Seega pead ülemusena harjuma, et sinu kätes on põhimõtteliselt kõik. Jah, ka puhkust ei tohi unustada. Ahv ise on selle endale leidnud.Sea aastal peab Ahv olema avatud igale uuele ettepanekule. Kui aga nii jätkata, võib kuni vanaduspäevadeni üksikuks jääda. Ahv on uuel aastal ümbritsetud romantikaga. Sellist rikkust ei osanu ta ettegi näha. Kuigi sugulased on ta ära tüüdanud oma küsimustega järeltulijate kohta.Raha jätkub mitte ainult väikesteks ostudeks, vaid lausa maja ehitamiseks. Sea aasta lõpus võib juba arvestada soliidse ametikohaga suures firmas. Oma isiklikku õnne ei tohi ka maha magada. Juhul, kui sinu sisetunne ongi vale, ei tähenda see iseenda jaoks töötades tavaliselt eriti traagilisi tagajärgi. Sisetunne ütleb Ahvile, kuhu aarete laegas maetud on. Kui sa töötad iseenda heaks ja mõni projekt läheb luhta, siis pole võimalik süüdistada kedagi teist peale sinu enda. Samuti võivad rahaasjadega seoses tekkida küsimused nagu kust saada väikelaen firmale, kui käibevahendeid napib või kuidas leida investoreid – juhul kui tegeled suurejoonelisema äriprojektiga. Kui sa ei ole valmis suuremaks töökoormaks, ei pruugi see olla sinu jaoks sobiv karjääritee. Ent eelmiste austajate kõnedele ja sõnumitele ei tasu vastata.Ahvi perekonnas pole erilisi probleeme oodata.

Aiaidee- ideed, nõuanded ja õpetused Sinu aia kujundamiseks.

. Sa võid end vahel tunda üksi. On ju Ahv oma tööga väga hõivatud. Ainult olulisi inimesi peab teavitama, millises riigis või linnas parasjagu ollakse.Armastuses on ees ootamas vaid suur romantika ning siirad tunded. Sa vastutad ise kõige eest. Isegi siis, kui töö pärast peab ohverdama oma isikliku elu ja lõbustused koos sõpradega. Sa võid olla kõige parem töötaja maailmas ning võid kuu jooksul teha tohutult tööd, kuid keegi ei tasusta sind – peale sinu enda. Oma vahendid peab Ahv aga mõistlikult ära paigutama, näiteks kinnisvarasse.Sugulaste vahel peab valitsema täielik vastastikune arusaamine. Võimalik, et see on keegi tuttav, keda alles nüüd asub Ahv armunud pilguga vaatama.Pere loonud Ahvidel on tegemist kuhjaga. Alguses võib iseenda ülemuseks olemine olla väga raske, sest sul ei ole võimalik loota ühelegi eelisele ega lisatasule. Sul ei ole samasuguseid eeliseid nagu töötajatel. Ning igapäevane šoppamine tuleb samuti lõpetada, nii ei jää tagavaraks üldse midagi.Metalli märgis sündinud Ahvile lubatakse uuel aastal küllust igal rindel. Ainult eelmisest töökohast peaks lahkuma rahumeelselt.On tõsi, et armastus mõjub organismile noorendavalt.

– Armastuse teemaline blogi

. Kiirlaenu pakkujad.Eestis, uudised laenu kohta. Kui sa töötad kellegi teise heaks, ei pea sa ise vastutust kandma selle eest, kuidas müüginumbrid kasvavad või kuidas üks või teine tegevus välja kujuneb, sest ülemus annab sulle kindlad tegevusjuhised ja käsklused. Ja nii kogu aasta.Uuel aastal ennustatakse Ahvile ka saatuslikku kohtumist. Uuel aastal võiks mõelda ka lisatöö hankimisele. Sul ei ole sellist asja nagu tasustatud puhkus ning sa ei saa kunagi päris kindel olla, millal järgmine sissetulek laekub.

Kollase Maa Sea aasta: rahaseis on pilvitu! Ahvi arvele.

. Hoopis vastupidi, kogu ettevõtte käekäik on sinu kätes ning sa pead korraga haldama miljonit erinevat pisiasja, alustades raamatupidamisest ja turundustööst, lõpetades lausa müügitööga. Ja ka tööpakkumisi tuleb kõikjalt maailmast.Vee märgis sündinud Ahve ootab uuel aastal palju häid uudiseid. Võib ka oma isikliku ettevõtte avada. Uude äriprojekti võiks kaasata sõpru ja endiseid kolleege. Suvel tulebki puhata ja kõikidest oma töödest eemale sõita.Tule aastal sündinud Ahvi ootab ees täiesti uus ja perspektiivikas tegevussfäär. Ning siis on oodata ka palju tähtsaid pakkumisi ja hulgaliselt tööreise. Isoleerituse tunne võib olla üsna sügav ja ebameeldiv, takistades lausa kvaliteetse töö tegemist. Kui sul puudub ülemuse tugi ja ülemusepoolne motiveerimine, on vahel üsna raske hoida sihti silme ees. Kui miski läheb valesti, pole kedagi teist võimalik süüdistada. Tõelist kriisi pole karta, ent kokkuhoid tuleb vaid kasuks.Allikas: Astroscope.ru. See kehtib eriti nende kohta, kes on harjunud töötama suurfirmas ning alustavad tööd üksi kodukontoris. Samas peaks ta aega võtma ja mõtlema selle üle, mis on elus kõige tähtsam. Sa pead töötama rohkem ja kauem. Seega pole oma majandusliku seisu pärast tarvis muret tunda. Sa ei saa oma viha välja valada kellegi teise peale ega süüdistada oma ülemust ebakompetentsuses – kogu vastutus lasub sinu õlul. Selle asemel tasuks aga otsida lisasissetuleku võimalusi. Midagi muud polegi tarvis välja mõelda. On võimalus paigutada raha isegi sellisesse projekti, millest hakkavad hiljem kõik ettevõtjad rääkima. Eriti materiaalses mõttes. Seejärel peaks igal kuul panema mingi summa puhkuseks ja pere vajaduste tarbeks kõrvale. Ainult teiste ees ei tasu oma suurepärase rahalise seisuga uhkeldada. Üksnes nii on võimalik rahulikult ja sõbralikult edasi elada.Kui aga töö näib liiga monotoonne, pole vaja kedagi süüdistada. Kui sa oled ise ülemus, ei lähe su elu sugugi kergemaks. Rahateemad võivad seega olla üsna keerulised. Nii et ka selles vallas peab vaeva nägema.Pereinimesed aga peaksid korraldama endale veel ühed „mesinädalad“.Kummaline, kuid Ahv tõmbab raha enda poole otsekui magnetiga. Sinu sissetulek ei pruugi olla väga stabiilne. Suurfirmades võidakse töötajatele kompenseerida jõusaalikulu, võib saada boonuseid ning muid eeliseid. Üksi töötades võib tekkida kerge muserdus, sest sul pole kellegagi kohvinurgas juttu ajada ning tunned nagu jääksid inimestest kaugeks. Ees on ootamas vägagi kasulikud tehingud. Kusjuures mitte lihtsat, vaid draama elementidega.

On ju palju muid asju teha peale töötamise, mistõttu hakkad võib-olla vähendama töötunde kuni hetkeni, mil sa ei tee mõnda aega üldse mitte midagi

Märkused