Järgnevalt leiad 11 taolist toodet, mille ostmisel ei tasu niivõrd palju münte sõrme vahel veeretada ning võid pisut laristada, teades, et see on seda väärt

Kas sa sööd oma raha iga kuu ära?. Sellel toimuvad otse-esinemised - enamasti on laval mõni kohalik norrakate bänd. Võta siis aega, naudi oma lõunat, vaadates merele ühelt poolt, Bryggenile teiselt poolt või hoopis mägedele kolmandalt poolt. Kui sa ei soovi, et rahahäda korral oleks kiirlaen ainus võimalik lahendus ning soovid oma sissetulekut suurendada, siis võid katsetada alljärgnevaid hõlpsaid mooduseid investeerimiseks. Naudi mereande Bergeni legendaarsel KalaturulKui oled Norras, siis ei saa kuidagi üle ega ümber lõhest. Kuigi nimekirjast jäi nüüd välja Bryggen, siis nagu näha, tuleb see igalt poolt välja. Jah, paljud laulud on norrakeelsed, aga on ka tuntud ja legendaarseid ingliskeelseid lugusid võid kuulda. Ja loomulikult ka teistest mereandidest, mida saab värskelt nautida. Voila – sulle on avatud kõik uksed!.

Apollo Kino - Abi

. Aastatega olen avastanud ühe koha, mis meenutab veidi Tartus asuvat Püssirohukeldrit, ainult et on oluliselt pisem.

11 toodet, mille ostmiselt ei tasu kunagi kokku hoida.

. aasta maist on kalaturu letid ka siseruumides - modernses majas, kus asub ka Turistiinfopunkt.Loe Kalaturu kohta siit: P.S. Isegi kui sa ei plaani Kalaturult läbi astuda, on siiski üsna suur tõenäosus, et sa seda teed - see on nii keskne koht linnas, et raske on Bergenis liikuda ilma turule sattumata. Järgnevalt leiad 11 taolist toodet, mille ostmisel ei tasu niivõrd palju münte sõrme vahel veeretada ning võid pisut laristada, teades, et see on seda väärt. Praegu saab sealt osta lisaks mereandidele, mida on valmistatud erineval moel erinevate lisanditega, ka suveniire. Tegemist on Sjöbodeni pubiga Bryggenis, UNESCO kaitse all olevas piirkonnas vaatega Bergeni sadamale. Selles piirkonnas saad teha kõik vajalikud suveniiriostud, lõunatada ning tutvuda linna ajalooga. Pubi on kitsas piklikus ruumis, kus sissepääsu juures asub imeväike lava. Käi korra Bryggeni pubis Ma ei ole suur pidutseja, kuid leian, et huvitav on veeta vaba aega koos kohalikega nende enda keskkonnas. Sama kehtib ka karjäärimuudatuste tegemisel. Mida hilisem õhtu, seda rohkem näed norrakaid n.ö lahti minemas, tantsimas ja kaasa laulmas.

Reisinõuanne: kolm asja, mida Bergenis kindlasti teha.

.

Märkused