Järelmaksude poole pöördumine säästmise asemel

5 põhjust, miks kinnisvaraostjale ei väljastata pangalaenu.

. Statistika kohaselt veedavad isegi eestlased keskmiselt neli tundi iga päev teleri ees, olles maailmast eemale lõigatud ning elades kaasa kellegi teise elule, olgu tegemist tõsieluserjaali või mängufilmiga. Seejärel saad oma tootega koju minna ja järgmine kuu hakata tagasi maksma.

Harjumused, millest sa peaksid lahti ütlema, kui tahad.

.. Fakt jääb faktiks: teleri vaatamine ei too sulle kaasa mitte midagi erilist ning see ei muuda sind rikkamaks. Laenutooted on väga sarnased ning seega võib esmapilgul olla väga keeruline valida endale sobivaim variant. Nagu eespool mainitud, järelmaksuga paned sa end juba teatud “kasti” ning sul ei ole rohkem valikuvõimalusi, kui oled järelmaksulepingu ära teinud. Laenu puhul kantakse sulle lihtsalt pangakontole raha, mida saad oma äranägemise järgi kasutada.Seega, veelgi lihtsamalt öeldes: järelmaksu puhul ei saa sina raha kätte – sa saad toote. Siis sobib laen paremini kui järelmaks + kui leiad odavama hinnaga toote, jääb sul natuke “kommiraha” veel ülegi.Krediitkaart – krediitkaart on mõeldud nendeks olukordadeks, kus sa ei tea täpselt palju sul üldse raha võib kuluda. Järelmaksu puhul neid probleeme ei teki!Järelmaks on väga mugav ja kiireTeine väga oluline boonus on järelmaksu lihtsus. Järelmaksude poole pöördumine säästmise asemel. Soodushinnaga müüki pandud telefon või muud lõbustused panevad käe kohe ulatama laenutaotluse järgi. parim kiirlaen, mille tingimused tunduvad ahvatlevatena ning saadki eseme soetatud. Sama on isegi kiirlaenuga – alati on midagi muud, mida sooviks osta. – laenud, olgu tegemist kiirlaenude või muude laenudega, on head siis, kui sa tead küll täpselt, kui palju sul raha vaja on, aga sa ei tea veel täpselt, kust sa toote ostad. Lepingu saab teha kohe poes leti taga ja otsuski tehakse väga kiiresti – vahel lausa paari minuti jooksul. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Olgu tegemist sülearvuti, tahvelarvuti või telefoniga – poed on täis kümneid erinevaid mudeleid, mis on niivõrd sarnased, et paneb pea pööritama. Kiirlaenu taotlemine on väga lihtne ning ei võta aega kauem kui 15 minutit. Krediitkaardiga on sulle avatud teatud laenulimiit, aga see, kui palju sa kulutad ja kuidas kulutad, on sinu teha. Ühekülgne ja piiratud suhtumine rahasse dikteerib suuresti seda, kuivõrd ambitsioonikas oled sa oma karjäärivalikutes. Järelmaksu puhul kasutatakse kahte erinevat maksegraafikut: ühe puhul on kuumaksed fikseeritud, teise puhul on kuumakse “ujuv”. Sa saadki osta konkreetselt ainult selle toote, mida soovisid ja ongi kõik.Krediitkaardi puhul on kõige raskem end ohjes hoida ja vältida kaardi kasutamist. Samuti võidakse intressi arvutada kas jääkhinnalt või ostuhinnalt ning see võib kokkuvõttes teha väga suure erinevuse.Järelmaks on piirav. Järelmaksude hulka kuuluvad ka liisingud. Enne aga võrdle korralikult nii poodides olevaid tooteid kui ka järelmaksupakkujaid – nii saad teha kindlalt kõige mõistlikuma otsuse.Autori kohta Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja.

Money Matters Blogi - Posts | Facebook

. Sa isegi ei näe seda rahasummat kunagi, seega ei teki sul ahvatlust raha millegi muu peale kulutada. Järelmaksude poole pöördumine säästmise asemel.

Märkused