Järelmaksu lepingutasu liidetakse kauba maksumusele ning edaspidi toimub kogusumma osamaksete tasumine igakuiselt väljastatava arve alusel

Tutvu lepinguga ja aktsepteeri leping vajutades nuppu  „Allkirjasta leping“. Järelmaksu lepingutasu liidetakse kauba maksumusele ning edaspidi toimub kogusumma osamaksete tasumine igakuiselt väljastatava arve alusel. * Järelmaksu kulukus on arvestatud turu keskmiste tingimuste põhjal.   Arveldamine: lepingutasu ja esimese järelmaksu makse saadame sulle Telia arvega. Sõlmitud leping saadetakse sinu poolt määratud e-posti aadressile.

Järelmaks - tasu oma ostude eest mugavalt osade kaupa

. Mugavaks arveldamiseks soovitame sõlmida otsekorralduslepingu sulle sobivas pangas. Sisesta aadress või kauplus, kust soovid kauba kätte saada.

Puhkusereis järelmaksuga | Sissemakse al 0 € | Reisibüroo.

. Järelmaksu tasumine toimub annuiteetgraafiku alusel, st kogu perioodi jooksul on üks fikseeritud kuumakse. Telia on järelmaksu pakkujana usaldusväärne ja pikaajalise kogemusega. Kui sa ei ole Telia klient, siis pakutakse sulle võimalust kliendiks registreeruda. Olgu tegemist kodu remondi, tehnika ostu, reisile mineku või kas või pulmapeo korraldamisega, paindlikud kiirlaenud tagavad, et sa ei pea raha pärast muretsema ning saad oma ideed teoks teha.. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Ennetähtaegsel lõpetamisel lisatakse järelmaksu jääk sinu järgmisele Telia kuuarvele. Tegemist on finantsteenusega.  Järelmaksuleping on sellega sõlmitud. Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga. SMS money vastus mitu paeva, lisaraha. Laen raha kätte sularahas, füüsilise isiku laenuintresside maksustamise aspekte. Tule lähimasse Euronicsi kauplusesse või helista infotelefonile nr. Autoriseeri ennast Telia e-keskkonnas. Enne laenutaotluse esitamist ja -lepingu sõlmimist tutvuge laenutingimuste ja lepingueelse teabega: Enne laenutaotluse esitamist tutvuge "Euroopa tarbijakrediidi standardinfo" teabelehega, mis annab ülevaatliku informatsiooni TF Banki väikelaenu kohta.

Sinu usaldusväärne järelmaksu partner | Holm Bank AS

. Kui sinu suhtes on finantseerimise otsus positiivne, vali lepingu tingimused ja paranda vajadusel kontaktandmed. Vajuta nuppu „Edasi lepingu sõlmimisse“. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Kui oled juba Telia klient, siis samal arvel näed ka oma teenuste kuutasusid. Sind suunatakse tagasi Euronicsi e-poodi. • Välismaalased peavad omama pikaajalist/alalist elamisluba järelmaksu perioodi lõpuni.  Lepingu lõpetamisega ei kaasne lisakulutusi: järelmaksu ennetähtaegse lõpetamisega ei kaasne mingeid lisakulutusi, piisab, kui esitada kirjalik avaldus Teliale. Sa ei pea olema eelnevalt Telia klient, samuti ei ole tähtis, millise panga teenuseid sa kasutad. Vajuta nuppu „Ostan Telia järelmaksuga“.

Märkused