Isikutuvastus võtab aga aega üksnes mõned minutid

"Väärtustame turvalisust ja head teenindust, mistõttu on taustakontroll meile alati oluline. Teenus laieneb ka e-residentidele.Sarnast lahendust polnud varem võimalik Eestis kasutusele võtta, sest puudus seaduslik alus isikutuvastamiseks tehniliste vahendite kaudu finantsteenuste valdkonnas.

. Isiku tuvastamine Veriffi abil võtab panga jaoks keskmiselt viis minutit. Ta lisas, et Veriffi lahendusel on suur rahvusvaheline potentsiaal, kuna teenust on võimalik kohandada sobivaks ka teistele riikidele.Praeguseks on Veriff sõlminud koostöölepingu jagamismajanduse lipulaeva Uberiga. Eestlased lõid maailma turvalisima virtuaalse isikutuvastamise teenuseUus isikutuvastusteenus, mis võimaldab inimest tuvastada isikut tõendava dokumendi ja veebikaamera abil, kannab nime Veriff. Viimase emafirmast Inbankist, saab ka Veriffi esimene pangast klient. Uber Eesti tegevjuht Enn Metsari sõnul analüüsitakse hetkel, kuidas saaks Veriffi kasutada Uberi juhtide tausta kontrollimise tõhustamiseks.

Kohustuslik isikutuvastus on väljamaksmata lotovõitude.

. “Uue lahenduse positiivne külg on see, et ausa kliendi jaoks ei muutu midagi, aga ebaausa elu läheb märksa keerulisemaks,” selgitas Hansaposti juhatuse liige Taavi Rajur. Veriff pakub võimalust töömahukat protsessi efektiivsemaks muuta, tagades väga hea kvaliteedi ja kasutajakogemuse. Isikutuvastus võtab aga aega üksnes mõned minutid. “Meie jaoks on oluline tagada, et kaupa telliv klient kasutab õiget identiteeti. Sa ei ole üksnes emotsionaalselt suhtes, vaid ka rahaliselt seotud oma kaasaga ja õnneliku abielu jaoks tuleb seda mõista. “Pikas vaates saame säästa ressursse tegevusteks, mis aitavad meil põhiteenuseid arendada ja turuosa kasvatada," lisas ta. “Tegime koostööd nii Siseministeeriumi kui Rahandusministeeriumiga. Isikutuvastus võtab aga aega üksnes mõned minutid.

ScoreStorybook | Eesti ehitustuhin võtab aga tuure juurde

. Mainekad investorid, mõjukad kliendid Veriffi investoriteks on Mobi Solutions eesotsas ja Linnar Viigiga ning Inbanki tütarettevõte Inbank Technologies. "Veriff on verifitseerimise šerif – meie kaitseme pettuste eest," ütles ta. Loodud tarkvaralahendus suudab lugeda isikut tõendavalt dokumendilt kõiki andmeid ning neid automaatselt riiklike registrite andmetega võrrelda. Veriff kaitseb kelmuste eest Kotkas rääkis, et tegevuse alustamine nõudis väga põhjalikke läbirääkimisi riiklike asutustega. See vähendab kelmuste katseid ja aitab kaitsta nii meie kliente kui koostööpartnereid,” selgitas Rajur. Kooskõlastused olid arusaadavalt äärmiselt detailsed, pääsemaks eraettevõttena ligi isikuandmetele,” ütles ta.Veriff on löönud käed Eesti suurima netikaubamajaga Hansapost, mille käibest moodustavad suure osa järelmaksutehingud. Näiteks meie kliendi jaoks tähendab virtuaalne isikutuvastus aja säästmist ja võimalust erinevaid teenuseid kasutada, panga jaoks muutub tegutsemine aga turvalisemaks,” sõnas Andresoo. Kolmapäeval võttis Riigikogu aga vastu uue Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse, mis lõi juriidilise pinna innovaatilise toote kasutusele võtmiseks.Veriffi tegevjuht Kaarel Kotkas selgitas, et Veriffi teenus haakub uue seadusega suurepäraselt. Tänu Veriffile saab edaspidi avada pangakonto, hoiustada raha või teha teisi finantstehinguid kontorit külastamata. Seetõttu soovime tulevikus integreerida Veriffi teenused oma registreerimisprotsessiga," ütles ta

Märkused