Isegi, kui sa oled oma majapidamises loonud karmi säästurežiimi, on teatud tooted, mille kvaliteedilt ei tasuks kompenseerida

Kord sa lendad taevas ringi, et otsida endale kuldseid kingi. Kui need küpsised keelata, ei pruugi veebileht töötada või töötab osaliselt. Tegu on ajutiste küpsistega, mida kasutatakse iga kord, kui külastad veebilehte ja kustutatakse pärast veebilehitseja sulgemist.

Liising · LHV

. See omakorda aitab meil teha veebilehe arendamiseks paremaid otsuseid ning arvestada Sinu vajadustega. Lille närtsimine ängistust toob vaid. Kolmandate osapoolte küpsistele kehtivad kolmandate osapoolte küpsiste tingimused, millega on võimalik tutvuda nende kodulehtedel. Nende küpsiste keelamisega ei saa me infot veebilehe kasutamise statistika kohta. Näiteks kui Sa külastad tihti kodumasinatega seotud lehekülgi, kuvatakse Sulle nende ettevõtete reklaami, kes müüvad kodutehnikat. Nende küpsiste abil on võimalik luua Sinu huvidele vastav profiil ja selle põhjal esitada teistel veebilehtedel Sulle asjakohaseid reklaame. Need küpsised aitavad muuta meie veebilehte paremaks.

KÜPSISTE KASUTAMISEST KEELDUMINE Sul on võimalus keelata kõigi või valikuliselt mõnede küpsiste salvestamine oma seadmesse muutes oma veebilehitseja seadeid. Võib ju juhtuda, et ükskord leiad mõne, mida isegi ehk eriliseks pead. Need küpsised võimaldavad veebilehe külastajale pakkuda veebilehe täiustatud funktsioone ja isikupärastamist, näiteks jätta meelde kasutaja valikuid eelistatud keele või asukoha kohta. Lõpuks jälle sünnid siia, lõpuks saan sind ära viia. Tean ju küll et külmal südatalvel naljalt seda otsimas ei käi. Sinu profiil luuakse Sinu külastatud veebilehtede põhjal. šampa putlid löövad pauku, homme tajud mäluauku. Kuid igas väikses liivateras, on peidus osa sinu eluteest. Kui Sa ei ole oma veebilehitsejas küpsiseid keelanud, loeme, et nõustud meie veebilehel küpsiste kasutamisega. Sellepärast ongi mul nii põnev, kui sa suvesoojas seda meeles pead. Palju sõpru ja mehasid, kauneid riideid ja koidularahasid. Igas õies on naeratus peidus, igas õies me õnnesoov leidub. Need küpsised salvestavad infot Sinu veebilehitseja ja Sinu poolt kasutatava seadme kohta. Ajutisi küpsiseid kasutatakse näiteks ostukorvi sisu meeldejätmiseks või autoriseerimise tegemiseks veebilehel. Püsivad küpsised aitavad lehte kiiremini laadida ning parandavad kasutajamugavust.

– Armastuse teemaline blogi

. sõpru palju siis ma näen, see on tõesti vahva päev. Näiteks saab jätta selle küpsise abil meelde Sinu keele valiku eelistuse ning sisselogimise kasutajatunnuse ja salasõna, et Sa ei peaks seda infot veebilehte külastades iga kord uuesti sisestama. Küpsiste keelamisel ei pruugi veebileht töötada enam ootuspäraselt, kuna veebilehe funktsionaalsus võib olla häiritud. Poisipõnn nöpsnina, varbad kui herned, soovime sulle,et oleksid terve. Näiteks aitavad küpsised saada infot selle kohta, kas Sa oled meie lehel esimest korda või oled seda ka varasemalt külastanud; mitu korda on loetud mõnda artiklit või milliseid tooteid lisatakse e-poes ostukorvi. Sõbra nimi: Sõbra e-post: Tere «Sõbra Nimi» Ootus sai otsa ja valu läks üle, nüüd ta siis ongi juba teil süles. Ärgu iial öelgu tere, Sulle musta kassi pere. Sünnipäevaks kingi mulle kivi. Kui Sa keelad reklaami küpsised veebilehitsejast, ei jää Sa reklaamist ilma, vaid esitatud reklaam on juhuslik ning ei arvesta Sinu huvisid. Näiteks võib kontole sisselogimine või toodete ostukorvi lisamine ebaõnnestuda. Need küpsised tagavad veebilehe elementaarse funktsionaalsuse. Näiteks on anonüümse statistika abil võimalik teada saada, kui palju inimesi, millisel ajahetkel külastas meie veebilehte ning millistel linkidel, artiklitel või toodetel veebikülastajad on klõpsanud. Isegi, kui sa oled oma majapidamises loonud karmi säästurežiimi, on teatud tooted, mille kvaliteedilt ei tasuks kompenseerida. Püsivatel küpsistel on erinev aegumisperiood - mõned jäävad kasutaja seadmesse tundideks või päevadeks, teised kuudeks ja isegi aastateks. Omaraha kaudu on võimalik laenata €50 kuni €10000. Isegi, kui sa oled oma majapidamises loonud karmi säästurežiimi, on teatud tooted, mille kvaliteedilt ei tasuks kompenseerida. Sellised küpsised võivad kuuluda ka kolmandatele osapooltele. Need küpsised aitavad meeles pidada Sinuga seonduvat infot ja seadeid, kui Sa peaksid veebilehte tulevikus uuesti külastama

Märkused