Film illustreerib, kuidas hirm töökaotamise ees võib panna inimesi tegema asju, mida hiljem kahetsetakse ning kuidas raha on paraku suurim tüliõun

. Sõiduki turuväärtusest sõltub saadava laenu suurus, seejuures on võimalik osta autolaenuga nii uus auto kui ka tagada laen olemasoleva vana sõidukiga. Ühisrahastuse laenud meelitavad ligi laenuvõtjaid, kes oma musta plekiga krediidiajaloo- või selle üldise puudumise tõttu traditsioonilise pangalaenu saamiseks ei kvalifitseeru. KUIDAS FILMIDA ROHULIBLET: Aprillis pakub kino Artis inspiratsiooni lummava dokumentaalfilmiga „Viis aastaaega: Piet Oudolfi aiad“ – see on poeetiline pilguheit kaasaja ühe mõjukama aiakujundaja ja maastikuarhitekti töösse ja loomingusse.

Kehapoliitika. Kehapoliitika all mõeldakse tavasid ja poliitikat, millega ühiskonnas inimkehasse puutuvat reguleeritakse. Kui palju ja mis viisidel saavad inimesed ise oma keha kontrollida ning kuidas seda mõjutavad ühiskondlikud rollid, normid ja reeglid. Film illustreerib, kuidas hirm töökaotamise ees võib panna inimesi tegema asju, mida hiljem kahetsetakse ning kuidas raha on paraku suurim tüliõun.

Artikkel ‹ Rubriik - Vikerkaar

.

Ajaleht KesKus koduleht

Märkused