Eu Aadress: Tartu mnt

MEKK – see on moodne eesti köögikunst. Hubane, hull, lihtne & mugav lokaal vanalinna vaikses nurgas. Viktus on hubane söögikoht Tallinna kesklinnas, kus saab nautida mõnusat olemist hea toidu ja joogi saatel. Palume teid nautima ehedaid Saksamaa roogasid. Olgu selleks sünnipäev, pulm või mis iganes sündmus, mis vajab tähistamist. Lisaks pidudele on meie majas võimalik korraldada ka konverentse, seminare kui ka koolitusi. Söögitegemisvõimalused on nii sees kui väljas. Kämping sobib ideaalselt asutuste suvepäevadeks, pulmadeks või lihtsalt looduses puhkamiseks. Ruumide rent pidulike ja töiste ürituste pidamiseks. Hubane, kodune restoran Tallinna parimate roogade ja hindadega. Ajakeskus Wittenstein pakub võimalust korraldada pidusid ja temaatilisi üritusi nii ajakeskuses sees kui Paide Vallimäel õues. Escape Room Factory baar/lounge on rustikaalse stiiliga hubane peoruum kus saab pidada näiteks firmaüritusi või sünnipäevi. Raeküla Vanakooli keskuses on võimalik korraldada väga erisuguseid üritusi. Külitse ait on miljööväärtuslik pika ajalooga maja. Eu Aadress: Tartu mnt.

Fotoakadeemia > KONTAKT -

. ; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Omaniku laen osaühingule, ohutu laenu võtmine.

| Tartu linn

. Pakume Teile suurepärast eesti toitu  ja südamlikku teenindust kenas keldrisaalis. Kämpingus on majutus puidust majakestes ja telkimisplatsil. Suurepärased Itaalia toidud Pirital.

N•E•W DENTAL CLINIC – Hambakliinik Tallinna südalinnas

Märkused