Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse kaudu saavad ka alustavad ettevõtted toetust, täites vaid taotluse ja vastates toetuse nõudmistele

Tõsta asju ümber – võib-olla panid esimese hooga mõne asja valesse lahtrisse. See tundub ju nii kaugel olevat!. Kiire krediit Viivus, BigBank Narva. SMS laen ID kaardiga tuvastamine, laenusumma kalkulaator.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse kaudu saavad ka alustavad ettevõtted toetust, täites vaid taotluse ja vastates toetuse nõudmistele. Ettevõtja infopunkt nõustab ettevõtlusalastes küsimustes: Ettevõtlusega alustamine Ettevõtlusvormi valik, registreerimistoimingud ja kulud. Alates kuni aitas välja töötada Uus Auto OÜ kaubamärgi ja disainida infokeskkonna kasutajaliidesed Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse.

Mittetulundustegevuseks toetuse andmine ettevõtluse.

. Projekti kaasrahastab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Liidu struktuurifondide vahenditest Euroopa Regionaalarengu Fondi kaudu, omaosalusse on panustanud Lääne-Virumaa Omavalitsuste Liit ning läbiviija on SA Lääne-Viru Ettevõtlus- ja Arenduskeskus. Koolitused. Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu raames toimuvad koolitused on suunatud ettevõtlusõppe moodulite rakendamise toetamiseks, õppijate ettevõtluspädevuse arendamise toetamiseks lähtudes välja töötatud ettevõtluspädevuse mudelist ja ….

AVALEHT - SOK

. Kultuurikatla avatud linnaruumina loodud keskkond on valminud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Linnaliste piirkondande arendamise toetuse abil. Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse kaudu saavad ka alustavad ettevõtted toetust, täites vaid taotluse ja vastates toetuse nõudmistele. Peale makset vajuta kindlasti „Tagasi kaupmehe“ juurde. Raporti saad kätte kohe peale maksmist. Garantiikiri. Käesolevaga garanteerime [Taotleja nimi] poolt Hajaasustuse programmi. esitatud taotluse omaosaluse summas xxxx,xx eurot. Taotleja nimi

Märkused