Esmalt tuleb täita laenutaotlus ning kindlasti tuleb laenutaotlusesse märkida väga detailselt andmed oma olemasolevate kohustuste kohta – see on laenu saamise aluseks

Millega organisatsioon tegeleb?. NCBI BookshelfUSA rahvusliku meditsiiniraamatukogu raamatute andmebaas. SUMSearch Eri andmebaaside vaheline pidevalt uuendatav otsingumootor, mis otsib informatsiooni üheaegselt eri allikatest – eelretsenseeritud originaaluurimustest, süstemaatilistest ülevaadetest ja ravijuhenditest.

Põhjalik õpetus, kuidas istutada sügisel sibullilli.

. NICE Evidence searchTõenduspõhise informatsiooni andmebaas. Otsida on võimalik nii ravimi nimetuse kui ka kategooria järgi. Ja see on alles algus! Asukohtade valimisel ootame aga Sinu abi ja mõtteid, et maailma tipptehnoloogia paigutada just Sulle veidi lähemale. Tulemused süstematiseeritakse automaatselt. Esmalt tuleb täita laenutaotlus ning kindlasti tuleb laenutaotlusesse märkida väga detailselt andmed oma olemasolevate kohustuste kohta – see on laenu saamise aluseks. Osa enne andmebaasis STAT!Ref saada olnud raamatuid leiate nüüd siit. Directory of Open Access BooksVaba juurdepääsuga raamatud stomatoloogia, meditsiini, õenduse ja rahvatervise alalt.

Trip DatabaseVaba juurdepääsuga tõenduspõhise meditsiini andmebaas. Miniredit, laenud 0 intressiga. BioMed CentralAvatud juurdepääsuga eelretsenseeritud teadus-, tehnoloogia ja meditsiiniajakirjade andmebaas. Directory of Open Access JournalsVaba juurdepääsuga ajakirjade andmebaas.

Toetuse taotlemise ja aruandluse vormid | Kultuuriministeerium

. Diseases DatabaseInternetis vabalt kättesaadav indeks inimeste haigustest, sümptomitest, põhjustest ja ravimitest. UpToDate Vahend, mis aitab leida kiiresti ravi- ja patsiendiinfot, pilte, graafikuid, algoritme jne. Meie Omnivas usume, et iga pakk on rõõmuga täidetud ja toob inimesi üksteisele lähemale. Otsida on võimalik nii haiguse kui ka ravimi või toimeaine nimetuse järgi. Kiirlaen 18 aastastele, annan laenu ilma tagatiseta. TÜ ANDMEBAASID Juurdepääs Tartu Ülikooli ja kliinikumi arvutivõrgu arvutitest AccessMedicine Kirjastuse McGraw-Hill meditsiiniraamatute andmebaas. Selle teelolek on põnev ootus ja paki kättesaamine pisike sündmus omaette. Igal juhul on see mõtteviis laastav. Koos loome tuleviku, mis rõõmustab kõiki. INTERNETIS VABALT KÄTTESAADAVAD ANDMEBAASID Internetis vabalt kättesaadav biomeditsiinialane andmebaas. Stedman's Medical Dictionary. Drug Information PortalUSA meditsiiniraamatukogu poolt koostatav ravimitealane andmebaas.. Kasutatavad andmebaasid: PubMed, DARE ja National Guideline Clearinghouse.

Märkused